www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 6 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Державна підтримка енергозбереження
70% витрат громадян на термомодернізацію компенсуватиме держава
Версія для друку Написати листа
Підписано постанову Уряду, яка дає можливість отримувачам субсидій долучитися до програми з енергоефективності та отримати відшкодування від держави у розмірі 70%

26 08 2015

«Сьогодні Уряд робить все можливе, щоб якомога більше людей скористалися програмою з енергоефективності. Тому, залучення субсидіантів – це ще один важливий крок Держави на зустріч людям», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук Постанову Уряду від 12 серпня 2015 року № 614. Тобто, та людина, якій призначена субсидія, може звернутися до Ощадбанку чи до Укргазбанку і отримати 70 % компенсації від держави на придбання чи то котла, чи матеріалів для утеплення власної квартири або будинку.
Щодо процентних ставок на кредити в українських банках, то варто зауважити, що Уряд співпрацює з органами місцевого самоврядування. Сьогодні, вже 17 областей та міст підписали програми і відшкодовують процентну ставку для тих громадян, які взяли в банку кредит на придбання котла чи на модернізацію власного житла, отримали відшкодування від держави і додатково отримують з місцевих бюджетів компенсацію процентних ставок за кредитами.
«Незабаром розпочнеться опалювальний сезон і люди мають заздалегідь почати підготовку до нього аби зимою було тепло в оселях і, саме головне, за це тепло сплачувати менше», - зауважив Голова Держенергоефективності та додав, що з моменту реалізації програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів видано 21 052 кредитів на загальну суму 357,0 млн. грн.
Довідково:
Постановою Уряду передбачено підвищення граничної суми відшкодування позичальникам частини суми кредитів до 12000/14000 грн. Сьогодні ця сума складає відповідно 5000/10 000 грн.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор