www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Даруємо радість читання, дозвілля, спілкування.
Версія для друку Написати листа

    Межівська бібліотека для дітей продовжує турбуватися про дозвілля юних жителів Межівщини. Літо. Весела і гомінка пора, яку з нетерпінням чекають усі діти. Позаду шкільне життя, попереду канікули. І кожна дитина хоче провести їх цікаво і незабутньо.

    Літній бібліотечний майданчик набрав обертів. Бібліотека для дітей підготувала за планом роботи низку цікавих заходів, як для малечі, так і для юнацтва: колекція фільмів і мультфільмів, екскурсії до бібліотеки. Цікаво проходять бібліотечні заняття, екологічні диспути, різноманітні ігри, розважальні програми, конкурси та флеш-моби, відео презентації, лялькові вистави. До уваги користувачів діють книжкові виставки.

    Діти дізналися багато цікавого про храм книги – бібліотеку, ознайомилися з новинками літератури.

    Змістовні канікули в дитячій бібліотеці – це реально!

    Усі заходи проходять жваво, весело та пізнавально. Тож бажаємо дітям гарного відпочинку, веселих канікул та цікавого читання. Завітайте до бібліотеки і ви отримаєте задоволення та гарний настрій. Будемо раді бачити усіх бажаючих. У бібліотеці можна робити все: читати, малювати, спілкуватися через Інтернет, грати в ігри і гарно проводити свій час.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор