www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Міні-ярмарок для безробітніх в Межівському центрі зайнятості
Версія для друку Написати листа
15 червня 2017 року в приміщенні Межівського районного центру зайнятості відбувся груповий профорієнтаційний захід - міні-ярмарок вакансій для безробітних.Учасникам заходу були презентовані понад 20 вакансій в ПАТ «АПК-Інвест» (с. Рівне Покровський район Донецької області) і можливості укладання контракту для проходження військової служби у підрозділах Національної гвардії України, розташованих в м. Дніпро та смт. Підгороднє (ВЧ 3036) за професіями та спеціальностями: технік-оператор (безпілотних літальних апаратів, водій (категорії C, D E) водій-кранівник, електромонтер, електрогазозварник, психолог та інші.

Також серед запрошених гостей був присутній головний спеціаліст бюро правової допомоги у Межівському районі – Василенко Валерій Миколайович, який презентував послуги даної організації та відповів на всі запитання правового характеру для присутніх, серед яких були різні категорії безробітних (в тому числі учасники АТО).
Межівський РЦЗ і надалі планує проводити подібні заходи та залучати до них гостей і соціальних партнерів.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор