www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Оздоровлення дітей в Межівському районі триває!
Версія для друку Написати листа

    Одним з найважливіших стратегічних завдань України у сфері соціального захисту дітей є реалізація їх прав на оздоровлення та відпочинок.
    З 29 травня по 16 червня 2016 року на режим роботи пришкільних таборів з денним перебуванням переведено 14 загальноосвітніх шкіл району, де відпочивають 1033 дитини району. Табори з денним перебуванням відкрито згідно Актів приймання дитячих оздоровчих таборів, розроблених положень про пришкільний табір з денним перебуванням та планів їх роботи. Діти мають дворазове гаряче харчування, вартість якого складає 30,00 грн. в день. Для дітей пільгових категорій з районного бюджету заплановано 202 тис.грн., в таборах з денним перебуванням відпочиком охоплено 600 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
    Велика увага приділяється проведенню в дитячих оздоровчих закладах заходів національно-патріотичного виховання, організації змістовного дозвілля дітей. У відпочинковий період працюють гуртки, студії районного будинку дитячої та юнацької творчості. Керівники гуртків проводять майстер – класи на базі закладу, організовують творчі виставки вихованців БДЮТ, ігри, конкурси, вікторини, заняття гуртків. Для віддалених шкіл проводяться виїзди творчих майстерень. Пришкільні табори тісно співпрацюють з районною дитячою бібліотекою, сільськими бібліотеками, районним будинком культури, де для дітей протягом відпочинкової зміни проводяться різноманітні заходи, конкурси інтелектуального спрямування, демонструються фільми та мультики. Окрім цього, на базі шкіл працюють бібліотеки, комп’ютерні класи, спортивні зали, гуртки за інтересами. Проводяться інформаційно – просвітницькі заходи: години спілкування, виховні години, засідання «круглих столів», вогники пам’яті, флеш – моби, літературно – музичні калейдоскопи, різноманітні конкурси. Діти залучаються до регулярних занять фізичною культурою і спортом. Для цього було використано наявну матеріально - технічну базу ДЮСШ та шкіл, ігрові та спортивні майданчики.
    Комунальний заклад „Районний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку „Лілія” Межівської районної ради” розпочав свою роботу 10 червня 2017 року (зміна 21 день), вартість путівки складає: для дітей віком від 7 до 10 років - 3046,47 грн., для дітей віком від 10 до 17 років - 3226,02 грн. Станом на сьогодні тут оздоровлюється 103 дитини району, з яких 57 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Другу зміну табір планує розпочати 03 липня, тож кожен бажаючий має ще час придбати путівки для своїх дітей в наш оздоровчий табір, який розташований на мальовничому березі річки Вовча.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор