www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
12 червня у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа

  12 червня голова райдержадміністрації Гребцов В.І. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, сільських та селищних голів.
  На чергу денну виносилися 3 питання.
  Про стан надходжень податків, зборів та інших обов’язкових платежів до Державного та місцевих бюджетів та вжиті заходи для погашення існуючої заборгованості доповідала Дудко Л.І. – заступник начальника – начальник Межівського відділення Західно-Донбаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.
  Другим слухалося питання про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги доповідали Семянніков В.М. – начальник ДОКП «Межівський комунсервіс» та Іванова О.В. – начальник Межівського центру обслуговування клієнтів.
  Останнім розглянуто питання про надання адміністративних послуг Новогригорівською сільською радою, з якого проінформувала Алєксєєва О.М. – Новогригорівський сільський голова.
  За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.
  По закінченню наради голова райдержадміністрації Гребцов В.І. дав доручення присутнім керівникам установ та організацій району, сільським, селищним головам привести у належний санітарний стан закріплені за організаціями території, упорядкувати узбіччя автомобільних доріг.  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор