www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 26 жовтня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відділ ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації інформує
Версія для друку Написати листа
ЗВІТ

про виконану роботи відділу ведення Державного
реєстру виборців райдержадміністрації
за 2019 рік

Відповідно до Закону України “Про Державний реєстр виборців”, положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та посадових інструкцій працівників відділу ведення Державного реєстру виборців у 2019 році відділом постійно опрацьовувалися усі законодавчі акти, необхідні у роботі відділу.
Щомісяця працівниками відділу проводилися поновлення бази даних Державного реєстру виборців (далі – Реєстр) в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців” (далі – АІТС ), під час яких, протягом 2019 року було:
- опрацьовано 1378 рядків вхідних відомостей періодичного поновлення;
- сформовано 206 звернень до Служби розпорядника реєстру щодо реєстрації виборців із-за меж району;
- виконано погодження 280 звернень інших відділів ведення щодо реєстрації виборців за новою адресою за межами району;
- переадресовано засобами АІТС відомості про смерть 9 виборців до інших відділів ведення за їх місцем реєстрації;
- засобами АІТС отримано переадресацію відомостей інших відділів ведення за різними формами - 76 осіб.
На виконання постанов Центральної виборчої комісії від 06 жовтня 2014 року №1495 (зі змінами) “Про деякі питання забезпечення ведення Державного реєстру виборців стосовно громадян України, виборча адреса яких належить до території Донецької та Луганської областей” та від 29 квітня 2014 року № 415 “Про Порядок доступу до записів Державного реєстру виборців про виборців, виборча адреса яких відноситься до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, а також актуалізації цих записів” було:
- проставлено за поданнями Межівського відділу РАЦСу ознаку “помер” 44 виборцям та змінено прізвище – 3 особам;
- 3 особи за заявою внесено до Реєстру за їх місцем реєстрації та надано довідку про їх включення до Реєстру;
- опрацьовано 16 заяв виборців щодо внесення змін до їх персональних даних та 4 заяви — про внесення змін до виборчої адреси виборця;
- прийнято 69 запитів від виборців на отримання змісту своїх персональних даних, що містяться у записі Державного реєстру виборців, та надано відповіді на них.
- Надано віжповіді на 44 запити від Межівського РС ГУ ДМС в Дніпропетровській області щодо підтвердження факту отриманння вибрцями роздруків персональних даних з Державного реєстру виборців.
Протягом 2019 року проведено зміни в Адресному регісті Державного реєстру виборців, а саме, за результатами запитів, додано в АІТС 6 будинків, що значаться у житловому фонді Межівського району.
З січня 2019 року по квітень 2019 року відділ ведення працював в посиленому режимі відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації “Про роботу відділу в вихідні та святкові дні” у зв’язку з підготовкою та проведенням чергових виборів Президента України. Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року та повторного голосування 21 квітня 2019 року відділом було виконано наступні заходи:
· Прийнято 113 заяв виборців щодо тимчасової зміни місця голосування (І тур) і 119 заяв (ІІ тур) та надано посвідчення для голосування.
· Проведено 7 оновлень бази даних Державного реєстру виборців опрацювавши 473 рядки відомостей періодичного поновлення.
· Надруковано та передано попередні списки виборців та іменні запрошення виборцям на 20 дільниць району для голосування 31 березня 2019 року та іменні запрошення для голосування 21 квітня 2019 року.
· Прийнято 21 заяву виборців щодо включення їх до Державного реєстру виборців, 18 заяв щодо внесення змін до персональних даних виборців та 12 — щодо зміни виборчої адреси виборця в Реєстрі.
· Надіслано та опрацьовано відповіді на 74 запити до суб’єктів подання відомостей щодо уточнення персональних даних виборців. В результаті підтверджено правильність персональних даних виборця в базі Реєстру — 197 особи, внесено зміни до ідентифікаційних даних 192 виборців, внесено до Державного реєстру виборців 18 нових записів, проставлено позначку про нездатність пересуватися самостійно (НСП)— 109 осіб, знято позначку НСП — 1 особа.
· Надруковано та передано 20 дільницям району уточненні списки виборців для голосування 31 березня 2019 року та списки виборців для повторного голосування 21 квітня 2019 року.
· Через сайт Центральної виборчої комісії в особистому кабінеті виборця перевірили свої персональні дані 551 виборець. Кількість виборців, що отримали відповідь “не значиться” та були дадатково опрацьовані через візуальний контроль та запити - 107 виборців. З них “присутні в реєстрі з іншими персональними даними” - 26 осіб, “виборцем вказано спотворені дані” - 27 осіб, “пропущений у реєстрі”- 10 осіб, “особа не має права голосу” - 9 осіб (померлі), “відомості про особу відсутні” - 16 осіб, повторний запит -19 осіб.
· Надано консультації дільничним виборчим комісіям в день голосування 31 березня та 21 квітня 2019 року.
· Опрацьовано подання дільничних виборчих комісій щодо виявлення неточностей в уточнених списках виборців в день голосування. В результаті внесено зміни до ідентифікаційних даних 5 виборців.
Відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2019 року № 303/2019 “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів” та Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року відділом було виконано наступні заходи:
1. Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації про графік роботи відділу в вихідні дні в період виборчого процесу.
2. Проведено 4 оновлення бази даних Державного реєстру виборців опрацювавши 293 рядки відомостей періодичного поновлення.
3. Надруковано та передано попередні списки виборців та іменні запрошення виборцям на 20 дільниць району.
4. Прийнято 3 заяви виборця щодо включення його до Державного реєстру виборців,3 заяв щодо внесення змін до персональних даних виборцівта 1 заява — на зміну виборчої адреси виборця.
5. Надіслано та опрацьовано відповіді на 21 запитів до суб’єктів подання відомостей щодо уточнення персональних даних виборців. В результаті підтверджено правильність персональних даних виборця в базі Реєстру — 20 осіб, внесено зміни до ідентифікаційних даних 29 виборців, внесено до Державного реєстру виборців 4 нових записів, проставлено позначку про несдатність пересуватися самостійно (НСП)— 101 особі, знято позначку НСП — 2 особам.
6. Прийнято 74 заяви виборців щодо тимчасової зміни місця голосування та надано посвідчення для голосування.
7. Через сайт Центральної виборчої комісії в особистому кабінеті виборця перевірили свої персональні дані 29 виборців. Кількість виборців, що отримали відповідь “не значиться” та були дадатково опрацьовані через візуальний контроль та запити - 6 виборців.
8. Надруковано та передано уточнені списки виборців для голосування 21 липня 2019 року на 20 дільниць району.
9. Надано консультації дільничним виборчим комісіям в день голосування 21 липня 2019 року.
10. Опрацьовано подання дільничних виборчих комісій щодо виявлення неточностей в уточнених списках виборців в день голосування 21 липня 2019 року. Усі повідомлення ДВК без уточнень.
Протягом 2019 року відділом надано 12 статей на сайт райдержадміністрації та 1 статтю у районну газету «Межівський мередіан».
У результаті проведення візуального контролю повноти та цілісності бази даних Реєстру сформовано 146 запитів до суб’єктів подання відомостей щодо уточнення персональних даних 1250 виборців. В результаті відповідей на запити, до бази АІТС було включено 25 виборців, внесено зміни в ідентифікаційні дані понад 275 особам, знищено 2 кратних включень у базі виборців України.
Відповідно до ст. 21 Закону України “Про Державний реєстр виборців” прийнято 3 запити від виборців щодо отримання своїх персональних даних, які містяться в базі Державного реєстру виборців та надано відповідні роздруки.
Протягом поточного року проводилася робота зі статистичними та аналітичними звітами АІТС Державний реєстр виборців, а це більше 20 основних (постійно в роботі) та понад 40 періодичного використання (за потребою). В результаті аналізу даних звітів проведено уточнення персональних даних виборців 30 виборців та підтверджено правильність ідентифікаційних даних більше 100 виборців.
За 2019 рік було підготовлено та виконано 959 наказів начальника відділу. З них
Для підвищення рівня знань та практичних навик працівники відділу щокварталу проходять електронні тестування з п’яти тем та впроваджено щомісячне оцінювання роботи відділу. Протягом 2019 року за рейтенгом Дніпропетровської області відділ займав І -ІІІ місця.
Для покращення роботи відділу Центральної виборчою комісією протягом 2019 року було надано 2 пристрої Коніка Мінолта формату А3 (принтер, сканер, ксерокс) та 3 нові робочі станції.

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців Н.Б. МАТЮХІНА
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор