www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
30 липня 2018 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
30 липня голова райдержадміністрації Гребцов В.І. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

На чергу денну виносилося 2 питання.
Про роботу з тимчасово переміщеними на територію району особами проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергієнко І.М. Вона зазначила, що станом на 25 липня 2018 року на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 1990 осіб, які зареєстровано в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, з них: 172 - діти до 18 річного віку, 24 – інваліди, 506 - особи працездатного віку, 1288 - пенсіонери. За січень – липень 2018 року Комісією з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 1199 особам було прийнято рішення призначити (відновити) соціальні виплати, 421 особі відмовлено в призначенні (відновленні) виплат, щодо яких не підтверджено факт проживання на території Межівського району. На 2018 рік передбачено субвенцію в розмірі 42 млн. грн. із держбюджету місцевим бюджетам для виплати грошової компенсації для купівлі житла для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Другим слухалося питання про благоустрій та наведення належного санітарного стану на території населених пунктів району, з якого проінформували Межівський селищний голова Зражевський В.М., Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І., Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. За інформацією доповідаючих на території селищної та сільських рад були проведені заходи з наведення належного санітарного стану на територіях населених пунктів. Роботи по благоустрою та наведенню належного санітарного стану на територіях населених пунктів продовжуються.

За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор