www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Чергове періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців у січні 2020
Версія для друку Написати листа
Чергове періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців у січні 2020

Відділом ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації завершено чергове періодичне поновлення бази даних Реєстру у січні 2020 року за відомостями останнього місяця 2019 року.
На 01 січня 2020 року кількість виборців Межівського району становила 16990 виборців. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру кількість виборців становить - 16976, що на 14 виборців менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно 576 виборців, що на 9 осіб менше, ніж на початок періоду.
За період з 01 по 31 грудня 2019 року у базі даних Державного реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
- виповнилося вісімнадцять років — 13 виборців;
- змінили прізвище — 8 осіб;
- вибули за межі району — 16 виборців;
- вибули на проходження строкової служби — 3 особи;
- змінили місце реєстрації в межах району — 20 осіб;
- вибули в місця позбавлення волі — 0 осіб;
- набули громадянство — 0 осіб;
- прибули із-за меж району — 7 виборців;
- повернулися із строкової служби — 0 осіб;
- померли — 22 особи;
- повернулися з місць позбавлення волі — 0 осіб;
- визнані недієздатними — 0 осіб;
- включено до реєстру вперше — 2 особи;
- встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
Сформовано 36 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Проведено 8 наказів начальника відділу щодо знищення 43 записів у Реєстрі.
Проведено аналіз 4 записів про виборців в екрані “Аналіз розбіжностей даних при співставленні виборців” В результаті перевірки внесено зміни до персональних даних 4 виборців. Опрацьовано 21 запис про виборців в екрані “Виборців з відміткою “вибув”” та направлено запити щодо уточнення даних. Як результат: внесено зміни до виборчої адреси одного виборця, решті — реєстрацію в межах Межівського району не підтверджено. Перевірено запитами 5 записів про виборців в екрані “Вибули на територію поточного відділу ведення” та підтвердили, що дані виборці в межах району не зареєстровані.
Сформовано аналітичні звіти АІТС № 1385, № 856 та № 381. Записи про виборців у звітах відсутні.
Надіслано та опрацьовано відповіді на 6 запитів щодо уточнення персональних даних 42 виборців. За результатами запитів підтверджено правильність персональних даних 31 виборця та внесено зміни до персональних даних 11 осіб.
Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 06 жовтня 2014 року № 1495 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення, що тимчасово не працюють, а саме:
- проставлено ознаку “помер” - 7 осіб;
- змінено прізвище — 0 осіб;
- прийнято 7 запитів від виборців щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано роздруки персональних даних;
- надано відповідь на 2 листи Межівського РС ГУ ДМСУ в Дніпропетровській області щодо підтвердження факту надання довідок виборцям.
Виконано 9 контрольних документів. За рейтенгом виконанння показників роботи відділів ведення Державного реєстру виборців у Дніпропетровській області за січень 2020 року відділ отримав перше місце.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор