www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 6 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
08 жовтня 2018 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
08 жовтня голова райдержадміністрації Гребцов В.І. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

  На чергу денну виносилося 4 питання.
  Про проведену роботу з платниками – боржниками по погашенню існуючої заборгованості до місцевих бюджетів, яка утворилася станом на 01 вересня 2018 року доповіли Межівський селищний голова Зражевський В.М., заступник Новопавлівського сільського голови Яцура А.В., Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І., Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. За інформацією доповідаючих, на території району робота з платниками – боржниками по погашенню існуючої заборгованості до місцевих бюджетів проводиться систематично.
  Другим слухалося питання про хід проведення призову громадян на строкову військову службу восени 2018 року, з якого проінформували тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Межівського районного військового комісаріату Іванченко А.А., Межівський селищний голова Зражевський В.М., заступник Новопавлівського сільського голови Яцура А.В., Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І., Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. Доповідаючі зазначили, що працівниками селищної, сільських рад, працівниками військового комісаріату проводиться систематичне оповіщення та вручення повісток громадянам призовного віку. Проводяться роз’яснювальні бесіди з громадянами, що досягли призовного віку на момент чергового призову, та їхніми батьками.
  Наступним слухалося питання про стан використання державної субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. З даного питання проінформували Межівський селищний голова Зражевський В.М., заступник Новопавлівського сільського голови Яцура А.В.
  Останнім слухалося питання про організацію навчально – виховного процесу в державному професійно – технічному навчальному закладі «Межівське професійно – технічне училище», з якого проінформував директор державного професійно – технічного навчального закладу «Межівське професійно – технічне училище» Кропив’янський В.В. Він зазначив, що станом на 01 жовтня 2018 року в училищі навчається всього 401 учень, з них: 256 учнів – по Межівському району в 11 навчальних групах; 145 учнів – по Петропавлівському району у 6 навчальних групах. Особлива увага в училищі надається збереженню контингенту учнів, налагодженню контакту з батьками вихованців, залученню їх до спільної роботи по профілактиці злочинності, відповідальності батьків за виховання своїх дітей. Усі учні профтехучилища безкоштовно користуються матеріально-технічною базою училищ: відвідують спортивні секції у спортивному залі та на стадіоні, беруть участь у позакласних заходах, які здійснюються в актовому залі, читальному залі бібліотеки. Учні за власним бажанням мають право на безкоштовне проживання у молодіжному гуртожитку училища.
  За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.

  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор