www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 17 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Держслужбовці Дніпропетровщини можуть отримати цифрову освіту онлайн
Версія для друку Написати листа
Держслужбовці Дніпропетровщини можуть отримати цифрову освіту онлайн

  Держслужбовці області можуть опанувати основи цифрової грамотності онлайн. Такий курс з’явився на національній онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта». Її запустило Міністерство цифрової трансформації. Після проходження базового курсу онлайн-слухачі зможуть отримати відповідний сертифікат. Про це розповіли в управлінні інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської ОДА.
  «Долучитися до занять із основ цифрової грамотності можуть і держслужбовці, і працівники місцевої влади в ОТГ. Здобуті навички допоможуть самоорганізуватися, особливо тим, у кого щільний графік зустрічей та спілкувань протягом робочого дня. Вони стануть у нагоді і під час карантину, коли частина колективу працює віддалено, і після – за звичайного режиму роботи. Після закінчення курсу учасники отримають сертифікат, який засвідчить успішне проходження програми», – зазначили в управлінні інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської ОДА.
  В «Освітньому серіалі» для держслужбовців – 15 серій. Кожна триває від 6 до 9 хвилин.
  Курс охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google. Приміром, Google-форм, Google-документів, Google-календаря. На онлайн-заняттях навчать також створювати Google-мапи, шукати наукові публікації.

  Загальний обсяг базового курсу цифрової грамотності – дві години.

  Всі навчальні програми – безкоштовні.https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5e9/422/a6e/5e9422a6e3604436186368.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор