Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Держслужбовці Дніпропетровщини можуть отримати цифрову освіту онлайн

  Держслужбовці області можуть опанувати основи цифрової грамотності онлайн. Такий курс з’явився на національній онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта». Її запустило Міністерство цифрової трансформації. Після проходження базового курсу онлайн-слухачі зможуть отримати відповідний сертифікат. Про це розповіли в управлінні інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської ОДА.
  «Долучитися до занять із основ цифрової грамотності можуть і держслужбовці, і працівники місцевої влади в ОТГ. Здобуті навички допоможуть самоорганізуватися, особливо тим, у кого щільний графік зустрічей та спілкувань протягом робочого дня. Вони стануть у нагоді і під час карантину, коли частина колективу працює віддалено, і після – за звичайного режиму роботи. Після закінчення курсу учасники отримають сертифікат, який засвідчить успішне проходження програми», – зазначили в управлінні інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської ОДА.
  В «Освітньому серіалі» для держслужбовців – 15 серій. Кожна триває від 6 до 9 хвилин.
  Курс охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google. Приміром, Google-форм, Google-документів, Google-календаря. На онлайн-заняттях навчать також створювати Google-мапи, шукати наукові публікації.

  Загальний обсяг базового курсу цифрової грамотності – дві години.

  Всі навчальні програми – безкоштовні.https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5e9/422/a6e/5e9422a6e3604436186368.jpg