www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 29 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Як на Дніпропетровщині допомагають родинам бійців АТО: підсумки роботи команди Валентина Резніченка за рік
Версія для друку Написати листа
Реабілітація та оздоровлення, спортивні змагання та психологічна підтримка, курси та освітні тренінги, земельні ділянки та безкоштовний проїзд, музей та пісенний фестиваль. У 2016-му ДніпроОДА реалізувала близько 40 проектів з підтримки бійців АТО та їхніх рідних. Про найбільш знакові з них розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«З Дніпропетровщини до зони АТО відправилося найбільше в Україні людей, відтак і демобілізованих в нашій області більше, ніж в інших регіонах. До підтримки Героїв після повернення додому підходимо комплексно. Увага – не лише військовим, а й їхнім рідним. Реабілітація, оздоровлення, курси та тренінги, оформлення землі, пісенний фестиваль, спортивні змагання. Цьогоріч команда ДніпроОДА реалізувала близько чотирьох десятків проектів з допомоги родинам бійців», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

За рік Центр допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА підтримав майже 6 тисяч людей. Бійцям допомагали освоїтися в мирному житті. Як розпочати власний бізнес розповідали на освітніх тренінгах. Опанувати нові навички можна було на курсах англійської та програмування. Їх вже закінчили 430 хлопців, ще майже 150 – зараз навчаються.

Майже 3,5 тисячі демобілізованих отримали земельні ділянки на Дніпропетровщині. Швидко та без черг документи оформлювали через «Єдине вікно». Обирали наділи – в атласі вільних земель, який ДніпроОДА розробила першою в Україні.

880 родин загиблих бійців АТО отримали картку «Родина героя» для безкоштовного проїзду у міжміських та приміських маршрутках.

Близько 800 демобілізованих пройшли реабілітацію у сучасному центрі, створеному командою Валентина Резніченка. Індивідуальна програма лікування, фізіопроцедури, психологічна підтримка та різноманітне дозвілля - тут є все для швидкого одужання.

Майже 1200 бійців АТО оздоровилися та отримали психологічну реабілітацію в санаторіях по всій Україні. 24 захисники побували на лікуванні за кордоном. Хлопців приймав литовський центр Друскінінкай, який спеціалізується на відновленні після травм опорно-рухового апарату.

Майже 1600 людей звернулися на гарячу лінію психологічної підтримки учасників АТО при Дніпропетровській ОДА. Хлопців консультували професійні психологи та психотерапевти, які знають, як впоратися з важким стресом.

Психологічну реабілітацію бійці отримували не лише в медзакладах, а й під час спортивних першостей. Велопробіг, більярд, міні-футбол, стрибки з парашутом, заплив на каяках – це лише частина спортивних зустрічей, організованих командою Валентина Резніченка для бійців та їхніх рідних.

Цьогоріч на Дніпропетровщині відкрили перший в Україні Музей АТО. Він складається з двох частин: виставки просто неба та внутрішньої експозиції, які поєднали близько 5 тисяч унікальних експонатів.

У травні свої авторські композиції військові заспівали на фестивалі «Пісні, народжені в АТО». В серпні хлопці поїхали на гастролі, а вже у вересні – презентували в Києві диск, до якого увійшли пісні з фесту.

В ДніпроОДА відкрили єдину в Україні бібліотеку для бійців, у якій вже понад 2 тисячі книг.

Проконсультуватися та отримати підтримку військові можуть у Центрі допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (1-й поверх), тел.: (056) 742-86-62. Звертатися можна й до 22 філій Центру у містах та районах області.

















































Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор



File Attachment Icon
ATTXQUYM.jpg