www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 12 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Дніпрі ліквідовано підпільний цех з незаконного виробництва алкогольної продукції
Версія для друку Написати листа

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області спільно із прокуратурою області викрили підпільний цех, де незаконно виготовляли фальсифікований сидр та ель.
В рамках проведення операції «Акциз 2018» та розслідування кримінального провадження за ч.2 ст. 204 КК України було встановлено місцевого жителя, який на території обласного центру налагодив незаконне виготовлення та збут фальсифікованих алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини, з використанням обладнання, яке забезпечує їх масове виробництво. Алкогольні напої (сидр та ель) розливались у кеги ємністю по 30 л. та 50 л.
Збут незаконно виготовлених фальсифікованих підакцизних товарів фігурант здійснював через оптові склади та мережу продовольчих магазинів на території міста Дніпра.
Транспортування фальсифікованих підакцизних товарів з підпільного цеху до складського приміщення здійснювалось автомобілем “ГАЗ”. В подальшому з території оптового складу фальсифікат реалізовували одній із роздрібних мереж міста.
На підставі ухвал суду проведено обшуки у місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату, а також в автомобілі, яким вказану продукцію перевозили. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання обладнання, автомобіль та алкоголь на суму близько 2,5 млн. грн.. З них підакцизних товарів - загальною вартістю більше 2,1 млн. грн., у т.ч. 318 дал. спирту, 1910,6 дал. фальсифікованих алкогольних напоїв.
Продовжуються слідчі дії.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор