www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відбулося чергове засідання колегії Межівської районної державної адміністрації
Версія для друку Написати листа
У ході засідання були розглянуті питання:

  1. Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2018 року.
  2. Про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за І півріччя 2018 року.
  З першого питання доповіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації районної державної адміністрації Довженко Т.М. Вона зазначила, що сьогодні район представлений двома об’єднаними територіальними громадами (Новопавлівською і Межівською) та двома сільськими радами (Зорянською та Слов’янською).
  Станом на 01 липня 2018 року чисельність населення району становить 23,181 тис.чол. Протягом І півріччя 2018 року народилось 86 дітей, померло 198 осіб, зареєстровано 1 випадок малюкової смертності.
  На підприємствах, в установах і організаціях району працюють 3073 особи.
  Крім того чисельність суб’єктів підприємницької діяльності становить 545 осіб та наймана праця у малому бізнесі (фізичних осіб-підприємців) – 311 осіб.
  Особлива увага надається питанню легалізації найманої праці та зайнятості населення. Протягом І півріччя 2018 року проведено 6 засідань, заслухано 20 керівників та здійснено об’їзди суб’єктів підприємницької діяльності на предмет додержання ними законодавства про працю та державну реєстрацію. За перше півріччя легалізовано 19 робочих місць, проведено роз’яснювальну роботу серед підприємців району та селянсько-фермерських господарств.
  Протягом першого півріччя 2018 року агроформуваннями всіх форм власності вироблено продукції на суму 32,8 млн. грн., закуплено 16 одиниць високотехнологічних засобів виробництва на загальну суму 28 млн. грн.
  Станом на 24 липня 2018 року майже завершено збирання ранніх зернових – 89 %.
  Середня урожайність ранніх зернових по району складає 23,5 ц/га, проти 34,6 ц/га у 2017 році.
  За січень-червень 2018 року для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, та членам загиблих учасників бойових дій пролонговано 93 договори про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок 2017 року та зареєстровано в УДКСУ у Межівському районі Дніпропетровської області.
  Протягом першого півріччя 2018 року у районі забезпечено своєчасне та стабільне фінансування виплати пенсій та грошової допомоги, призначаються та виплачуються згідно з державними нормативними документами державні соціальні допомоги сім’ям з дітьми.
  Субсидії на житлово-комунальні послуги та готівку на придбання твердого палива та скрапленого газу протягом першого півріччя 2018 року нараховані 3907 особам на суму 19899,20 тис. грн.
  Освітня карта Межівського району протягом першого півріччя 2018 року не змінилася та відповідає рівню 2017 року. Всі заклади освіти працюють відповідно до програми розвитку освіти у Межівському районі.
  Продовжують свою діяльність Дитяча юнацько-спортивна школа (330 учнів), Міжшкільний навчально-виробничий комбінат (227 учнів), КЗ «Сільський позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Лілія», де протягом першої зміни було оздоровлено 58 дітей та буде оздоровлено протягом другої зміни 80 дітей.
  Педагогічні колективи закладів освіти району працюють над реалізацією Концепції «Нова українська школа».
  Підготовлено 4 вчителі початкових класів, які працюватимуть за новою програмою, 2 вчителі англійської мови та 4 вчителі фізичного виховання по Слов’янській та Зорянській сільських радах, по Новопавлівській сільській раді підготовлено 3 вчителі початкових класів, які працюватимуть за новою програмою, 3 вчителі англійської мови та 1 вчитель фізичного виховання.
  Протягом першого півріччя 2018 року ПМСД на денного стаціонару проліковано 775 пацієнтів, крім того працюють стаціонари вдома. Протягом січня – червня 2018 року було організовано 372 таких стаціонари. До лікарів ПМСД було здійснено 33447 звернень на прийомі та 6948 відвідувань лікарями вдома
  Протягом першого півріччя 2018 року у лікарні проліковано 1550 осіб.
  Протягом звітного періоду проведені усі заплановані заходи згідно календаря спортивно-масових та культурних змагань. У першому півріччі 2018 року створена команда дівчат з футболу, яка взяла участь в обласних змаганнях та посіла ІІ місце, у всеукраїнських змаганнях посіли ІV місце
  Протягом січня – червня 2018 року проводилась акція «За чисте довкілля», в якій взяли участь понад дві тисячі мешканців району. У рамках акції «За чисте довкілля» працівниками бюджетних установ, сільськогосподарських формувань, приватними підприємцями, мешканцями району:впорядковано 219 га територій парків, скверів, алей та прибудинкових територій.
  Протягом І півріччя 2018 року по району відремонтовано 4813,0 мІ дорожнього покриття на загальну суму майже 960,0 тис. грн.
  За рахунок коштів обласного бюджету проводяться роботи вул. Гоголя у с. Райполе, незабаром розпочнуться роботи вул. Учительська – вул. Лермонтова у смт. Межова,вул. 40 років Перемоги у смт. Межова
  За рахунок коштів обласного бюджету продовжуються роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт РКЗО «Межівська СЗШ І - ІІІ ступенів № 1 Межівського району Дніпропетровської області, смт. Межова, вул. Учительська, 7».
  Останнім слухалося питання про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за І півріччя 2018 року з якого проінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ключик Н.О. Вона зазначила, що виконання місцевих бюджетів Межівського району за звітний період відповідає вимогам Бюджетного кодексу України та чинного законодавства у сфері бюджетування. Своєчасне, цільове, ефективне використання бюджетних коштів сприяє вирішенню вкрай нагальних питань соціально-економічного розвитку району.
  За результатами розгляду питань на засіданні колегії районної державної адміністрації були прийняті відповідні розпорядження.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор