www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Останнє поновлення бази даних Реєстру виборців у 2018 році
Версія для друку Написати листа

  Відділом ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержавдміністрації завершено останнє періодичне поновлення бази даних Реєстру у грудні 2018 року за період з 01 по 30 листопада 2018 року.
  Станом на 01 листопада 2018 року кількість виборців Межівського району становила 17301 виборець. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру кількість виборців становить - 17275, що на 26 виборців менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно зменшилась на 4 виборці і становить 434 особи.
  За період з 01 по 30 листопада 2018 року у базі даних Державного реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
  - виповнилося вісімнадцять років — 7 виборців;
  - змінили прізвище — 19 осіб;
  - вибули за межі району — 29 виборців;
  - вибули на проходження строкової служби — 6 осіб;
  - змінили місце реєстрації в межах району — 19 осіб;
  - вибули в місця позбавлення волі — 1 особа;
  - набули громадянство — 0 осіб;
  - прибули із-за меж району — 18 виборців;
  - повернулися із строкової служби — 15 осіб;
  - померли — 34 особи;
  - повернулися з місць позбавлення волі — 0 осіб;
  - визнані недієздатними — 0 осіб;
  - включено до реєстру вперше — 2 особи;
  - встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
  Сформовано 29 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Проведено 8 наказів начальника відділу щодо знищення 32 записів у Реєстрі. Виконано доручення Служби Розпорядника реєстру щодо знищення кратного запису про виборця в межах Межівського району.
  Надіслано та опрацьовано відповіді на 4 запити щодо уточнення персональних даних 34 виборців. Як результат підтверджено правильність персональних даних 32 виборців в базі Реєстру та внесено зміни до персональних даних 2 виборців.
  Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 06 жовтня 2014 року № 1495 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення в зоні АТО, а саме:
  - проставлено ознаку “помер” - 2 особи;
  - змінено прізвище — 0 осіб;
  - прийнято 5 запити від виборців, зареєстрованих в зоні АТО, щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано роздруки персональних даних;
  - опрацьовано 1 заяву виборця, зареєстрованого в зоні АТО, щодо внесення змін до його ідентифікаційних даних;
  - надано відповідь на 3 листи Межівського РС ГУ ДМСУ в Дніпропетровській області щодо підтвердження факту надання довідок 4 виборцям.
  Проведено роботу зі звітами № 848 та № 1251 “Перелік виборців, серед яких можливі кратні включення”. Направлено запити щодо уточнення персональних даних 8 виборців. За результатами запиту виявлено записи 2 кратних включень за межами району. Виведено записи в екран “Кратні влючення” та проставлено відповідні висновки.


  Начальник відділу ведення
  Державного реєстру виборців Н.Б. Матюхіна
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор