www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Волонтери Червоного Хреста роз’яснюють мешканцям Дніпропетровщини, як вберегтися від коронавірусу. Зокрема, поширили вже близько 10 тисяч постерів і буклетів
Версія для друку Написати листа
«Нині Червоний Хрест здійснює на Дніпропетровщині масштабну інформаційну кампанію щодо коронавірусу. Волонтери обласної організації поширюють матеріали. Зокрема – у магазинах та громадському транспорті. Усе, аби ще раз роз’яснити мешканцям регіону найважливіші дані про захворювання та запобігти паніці», – розповіла голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Лашко.

    Волонтери Червоного Хреста інформують про шляхи передачі вірусу, групи ризику, симптоми, притаманні Сovid-19. А ще роз’яснюють, як діяти при підозрі на зараження коронавірусом та що робити для профілактики інфікування.

    Представники організації вже поширили близько 10 тисяч примірників друкованої продукції – буклетів та інформаційних постерів. Зокрема, у аптеках, навчальних закладах та лікарнях області, Нацполіції та Нацгвардії, патрульній поліції та ДСНС.

    Нині в Україні – 26 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. З них 2 – на Дніпропетровщині.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор