www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині запустили телефонні консультації кардіологів
Версія для друку Написати листа

    У Дніпропетровському обласному кардіологічному центрі запустили телефонні консультації. Мешканці області можуть дистанційно порадитися із кардіологами, кардіохірургами та фахівцями з порушення серцевого ритму. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.
    «В умовах карантину у лікарнях області обмежили планові консультації та прийом пацієнтів. Але під час пандемії коронавірусу у групі ризику опинилися саме люди із серцево-судинними захворюваннями. Тому запустили для мешканців Дніпропетровщини телефонні консультації, – розповіла директорка Дніпропетровського обласного кардіологічного центру Олена Лугова. – Якщо у вас є щонайменші прояви серцево-судинних захворювань або занепокоєння щодо коронавірусу – можна дзвонити до нас. Фахівці розкажуть, зокрема, як впливає COVID-19 на організм, як вберегтися від інфекції, на що першочергово звертати увагу та за яких симптомів потрібна госпіталізація. Надання допомоги при захворюваннях, які потребують кардіохірургічних операцій, продовжується».
    Отримати консультацію фахівців Дніпропетровського обласного кардіологічного центру можна за телефонами: лікар приймального відділення – (056) 744-88-41, лікар кардіолог дорослий – (056) 740-96-79, лікар аритмолог (056) 740-96-76, лікар-кардіолог дитячий (067) 112-10-20, лікар кардіохірург (056) 740-96-81.
    Нині на Дніпропетровщині лабораторно підтверджені 9 випадків зараження коронавірусом.
    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор