www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відділ ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації Інформує
Версія для друку Написати листа
Тимчасова зміна місця голосування на виборах Президента України — це право кожного виборця.

Відповідно до ст. 34 та ст. 35 Закону України “Про вибори Президента України”, ст. 7 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право на тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси встановлено постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 ( далі - Постанова).
Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день виборів. При собі потрібно мати паспорт громадянина України та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.
Члени окружних та дільничних виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, копію посвідчення чинного члена ОВК або ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ОВК/ДВК.
Інші виборці подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, документи (копії документів), які підтверджують проживання (перебування) на території виборчої дільниці, на яку виборець просить змінити місце голосування. Такими документами можуть бути: документи про право власності на житло; договір довгострокової/безстрокової оренди житла; довідка з місця роботи; довідка тимчасово переміщеної особи; довідка, видана уповноваженою посадовою особою, що підтверджує факт проживання (перебування) виборця на момент звернення та охоплює дату проведення голосування) та ін.
Винятком, відповідно до Постанови, є громадяни України, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганскій областях (перелік визначений Указом Президента України від 07.02.2019 року № 32/2019). Дана категорія виборців може не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.
Відділ ведення Державного реєстру виборців розглядає заяву виборця невідкладно, а також надає необхідну правову допомогу та сприяє громадянам у визначенні виборчої дільниці. Якщо за результатом розгляду заяви встановлено, що заявник включений до Реєстру, має право голосу на виборах та документально підтвердив необхідність тимчасової зміни місця голосування керівником відділу видається наказ про тимчасову зміну місця голосування. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке підписується керівником відділу та засвідчується печаткою.
І наостанок найголовніше — заяви на тимчасову зміну місця голосування приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року включно.
Графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00. Перерва з 12:00 до 13:00. Телефон 62-3-71.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор