www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Західно-Донбаське управління ГУ ДФС інформує
Версія для друку Написати листа
В Центрах обслуговування платників Західно-Донбаського управління надано понад 16 тисяч адміністративних послуг

Як повідомив начальник Західно-Донбаського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Геннадій Ткачук упродовж січня – червня 2019 року в Центрах обслуговування платників Західно-Донбаського управління надано громадянам та представникам бізнесу 16790 адміністративних послуг.
Найбільш затребуваною є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, за січень – червень 2019 року видано 7666 таких карток та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.
Також за шість місяців видано 4067 карток з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, 1083 витяги з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 806 книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 730 книг обліку розрахункових операцій, 106 реєстраторів розрахункових операцій, 163 розрахункових книжки та 511 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби. Крім того, зареєстровано 1022 платника єдиного податку.
Геннадій Ткачук звернув увагу, що в Центрах обслуговування створені всі умови для якісного обслуговування платників. У зоні очікування є місця для заповнення документів та заяв. Там же є зразки заповнених заяв та декларацій, а також інформаційні картки адміністративних послуг. Необхідна відвідувачам інформація розміщується на стендах і постійно оновлюється.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор