www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 27 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Адміністрація КНП «ЦПМСД» МСР» повідомляє
Версія для друку Написати листа

ПЕРВИНКА ПОВІДОМЛЯЄ:

Керівникам закладів, установ, організацій та населенню району

Станом на 25.03.2020 року, в зв’язку з пандемією COVІD-19, в район повернулися із закордонних держав 34 особи. Відповідно до законодавчих актів вони повинні пройти 2-х тижневий карантин вдома – «Самоізоляція». Це зобов’язує їх знаходитися вдома, виміряти температуру тіла 2-3 рази на день та дотримуватися вимог протиепідемічного режиму (вологе прибирання приміщень, провітрювання, масковий режим, етикет кашлю, обробка деззасобами та інше) та доповідати сімейному лікарю з ким укладена декларація, або медичній сестрі, за телефоном, щодня про стан свого здоров’я.
Станом на 25.03.2020 р. вже 6 осіб пройшли карантин «Самоізоляції» та зняті з нагляду так як ознаків захворювання на COVІD-19 не виявлено.
Але, як стало відомо, не всі мешканці, які прибули із закордонних держав виконують режим самоізоляції. Пересуваються вільно по населених пунктах, спілкуються з друзями та знайомими, не дотримуються маскового режиму, чим наражають цих людей на можливе інфікування, в разі скритого перебігу захворювання COVІD-19. А факт скритого, безсимптомного перебігу захворювання встановлений лікарями КНР, Італії, Германії, у яких захворювання виявлено в результаті тестування.
ПРОХАЄМО ВСІХ мешканців району як можна мене перебувати в місцях масового перебування людей, дотримуватися маскового режиму, постійно мити руки із застосуванням дезінфікуючих засобів. Дотримуватися дистанції до 2-х метрів при спілкуванні, привітання без рукопожать, як можна мене відвідувати друзів та рідних. Спілкуватися за телефоном.
При появі підвищення температури, задишка, кашлю, слабкості – НЕГАЙНО зателефонувати своєму сімейному лікарю.
Телефон Вашого сімейного лікаря вказаний в кожній декларації. Телефони всіх сімейних лікарів на сайті Межівської ОТГ.

БАЖАЄМО ВСІМ ЗДОРОВЯ!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор