www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
02 липня 2018 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
02 липня виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Жук А.С. провела оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

    На чергу денну виносилося 2 питання.
    Про заходи щодо відзначення на підвідомчих територіях Дня Конституції України проінформували Межівський селищний голова Зражевський В.М. та Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. Межівський селищний голова Зражевський В.М. зазначив, що 27 червня 2018 року о 17 годині на спортивному комплексі «Колос» в смт Межова відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Конституції України. В заході взяли участь керівництво району, працівники установ, організацій району, мешканці селища та гості. Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. проінформувала, що 28 червня 2018 року о 9 годині на площі по вул. Шевченка в с.Слов’янка був проведений урочистий мітинг з нагоди Дня Конституції України. На захід були запрошені керівники всіх установ, організацій та жителі сільської ради.
    Другим слухалося питання про надання адміністративних послуг Слов’янською сільською радою, з якого проінформувала Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. Вона зазначила, що Слов’янська сільська рада надає 22 адміністративні послуги. Всі адміністративні послуги надаються населенню безкоштовно, крім вчинення нотаріальних дій та реєстрації шлюбу.

    За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.
    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор