www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
16 липня 2018 року в залі засідань Межівської районної державної адміністрації проведено чергове засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до державного та місцевих бюджетів.
Версія для друку Написати листа
До участі в роботі комісії були запрошені Зорянський та Слов’янський сільські голови, а також керівники сільськогосподарських товариств, по яких, за результатами червня 2018 року, відбулось зменшення надходжень ПДФО до бюджетів усіх рівнів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  На порядок денний винесено питання сплати податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати за червень 2018 року по ТОВ «Агрофірма «Схід Агро», ТОВ «Агрофірма «Зоря», СФГ «Кипарис», СФГ «Зоряне», СФГ «Победа», ФГ «Ніка- Ю», Центр поштового зв'язку №7 ДД ПАТ «Укрпошта».
  Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ключик Н.О. зазначила, що за результатами першого півріччя 2018 року не виконано план надходжень доходів до районного бюджету на 1,96 %. Зменшення надходжень та невиконання плану в подальшому може негативно вплинути на виконання районнного бюджету за видатками, реалізацію заходів районних програм. План налдодження доходів не виконано за податком на доходи фізичних осіб, утриманого із доходів у вигляді заробітної плати.

  Ключик Н.О. довела до відома присутніх результати проведеного спеціалістами фінансового управління аналізу надходжень ПДФО по всіх товаровиробниках, які суттєво зменшили темпи надходження податку у червні 2018 року у порівнянні з червнем минулого року. При обговорені питання зменшення надходжень податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати начальник управління агропромислового розвитку Межівської районної державної адміністрації Скляренко П.В. зазначив, що у звязку з погодними умовами у червні 2018 року значно зменшився об'єм сільськогосподарських робіт, чим пояснюється зменшення обсягу виплаченої заробітної плати та відповідного зменшення надходження ПДФО.
  З цього питання було заслухано бухгалтера СФГ «Зоряне». Так рівень сплати податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати за червень 2018 року по СФГ «Зоряне» в порівнянні з червнем 2017 року значно менший, сума зменшення - 14,39 тис. грн. Щодо чинників, які вплинули на зменшення надходжень, Гоц Лілія Сергіївна повідомила, що весняно - польові роботи закінчилися в 2018 році раніше ніж у 2017 році і сплата ПДФО відбулася в травні 2018 року, а не в червні, та загальний обсяг перерахованого прибуткового податку за 6 місяців по фермерському господарству «Зоряне» перевищує минулорічні показники в зв'язку з збільшенням кількості працівників.
  Щодо тих фермерських господарств, які не заплатили жодної копійки ПДФО у червні поточного року, заступник начальника – начальник Межівського відділення Західно-Донбаської ОДПІ Дудко Л.І. повідомила присутніх про сплату цими господарствами податку до бюджету у липні 2018 року до бюджету разом зі штрафними санкціями.
  За результатами розгляду питання сплати податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати за червень 2018 року прийняте рішення надіслати листи товаровиробникам з детальним аналізом сплати податку за 2017 та 2018 рік та недопущення зменшення обсягу фонду оплати праці та надходжень ПДФО до кінця року.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор