www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Ярмарок вакансій за участю представників ДТЕК «Павлоградвугілля»
Версія для друку Написати листа
ДТЕК «Павлоградвугілля» - на сьогоднішній день є одним із найбільших роботодавців Дніпропетровського регіону і співпраця з цією компанією дає чудові можливості для вирішення питання працевлаштування незайнятих громадян. Так, днями у відділі надання соціальних послуг в Межівсьому районі Павлоградського міськрайцентру зайнятості пройшов ярмарок вакансій за участю начальників відділів кадрів відокремлених підрозділів ДТЕК «Павлоградвугілля»: Шахтоуправління «Дніпровське» - Бєлої Олени Андріївни, та Шахтоуправління «Першотравенське» - Мордовіної Галини Олександрівни.

    Присутні роботодавці презентували свої підприємства, розповіли про особливості їх діяльності, наявні вакансії та кар’єрні можливості, ознайомили з умовами праці, заробітною платою, соціальними пільгами і гарантіями. Безробітні отримали чудову нагоду особисто зустрітись з представниками кадрових служб підприємств і задати їм свої питання.
    «Робота в ДТЕК «Павлоградвугілля» – відмінний шанс реалізувати себе як молодим фахівцям, так і людям з досвідом. Високий рівень заробітної плати, навчання, професійний розвиток, соціальний пакет, медичне страхування – це те, на що можуть розраховувати робітники даного підприємства. «Одна з головних цінностей компанії ДТЕК – це її співробітники», – відмітили начальники відділів кадрів Шахтоуправлінь.
    По закінченню заходу представники роботодавців побажали шукачам роботи взяти на озброєння отриману інформацію та скористатись можливістю працевлаштуватись до одного з найбільших підприємств регіону.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор