www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації у листопаді 2018 року
Версія для друку Написати листа
Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців», Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та посадових інструкцій працівників відділу ведення Державного реєстру виборців у листопаді 2018 року відділом було виконано свої функціональні обов’язки в повному обсязі.

Проведено періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців відповідно до відомостей поданих за період з 01 по 31 жовтня 2018 року.
Станом на 01 листопада 2018 року кількість виборців Межівського району становила - 17320 виборців. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру кількість виборців становить 17301, що на 19 виборців менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно становить 438 особа. Це на 6 виборців менше відносно минуло період.
За період з 01 по 31 жовтня поточного року, за відомостями суб’єктів подання, у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
- виповнилося вісімнадцять років — 8 виборців;
- змінили прізвище — 13 осіб;
- вибули за межі району — 24 виборці;
- вибули на проходження строкової служби — 2 особи;
- змінили місце реєстрації в межах району — 32 виборці;
- вибули в місця позбавлення волі — 4 особи;
- набули громадянство — 0 осіб;
- прибули із-за меж району — 19 виборців;
- повернулися із строкової служби — 7 осіб;
- померли — 30 виборців;
- повернулися з місць позбавлення волі - 0 осіб;
- визнані недієздатними — 0 осіб;
- включено до реєстру вперше — 2 виборці;
- встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
Сформовано 39 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 7 наказів начальника відділу щодо знищення 42 записів у базі Реєстру.
Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 06 жовтня 2014 року № 1495 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення в зоні АТО, а саме:
- проставлено ознаку “помер” - 4 особи;
- змінено прізвище — 0 осіб;
- прийнято 5 запитів від виборців, зареєстрованих в зоні АТО, щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано роздруки персональних даних;
- надано відповіді на 3 листи Межівського РС ГУ ДМСУ в Дніпропетровській області щодо підтвердження факту надання довідок 4 виборцям з Державного реєстру виборців;
Опрацьовано 9 виборці в екрані “аналіз розбіжностей при співставленні виборців ”. В результаті перевірки підтверджено правильність персональних даних виборців в базі Реєстру 1 особи, внесено зміни до персональних даних 8 виборців. Оновлено інформацію по 28 виборцях з екрану “Укази Президента щодо набуття/припинення громадянства”. Опрацьовано 4 виборці в екрані “Кратні включення” та проставлено відповідні висновки, а саме: 1- вилучити, 3- залишити.
Проведено роботу зі звітами № 383-384 “Перелік виборців, серед яких можливі кратні включення за різними категоріями” та звітом № 927 “Перелік виборців, серед яких можливі кратні включення”. У звіті № 383 підтверджено правильність персональних даних 24 виборців за відомостями в Реєстрі та 10 виборців за резутьтатами запитів. У звіті № 384 виявлено кратне включення виборця за межами району та виведено запис в екран кратні включення. За даними звіту № 927 направлено запити щодо уточнення персональних даних 8 виборців. За результатами запиту виявлено записи 2 кратних включень за межами району та виведено в екран кратні включення.
Надіслано 8 та опрацьовано відповіді на 15 запитів щодо уточнення персональних даних 189 виборців. Як результат підтверджено правильність персональних даних 159 виборців в базі Реєстру та внесено зміни до персональних даних 30 виборців.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор