www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
24 листопада 2018 року в смт Межова біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів відбувся мітинг, присвячений Дню пам’яті жертв Голодоморів в Україні «Не гасни, свічко пам’яті»
Версія для друку Написати листа
У рамках Міжнародної акції «Запали свічку» пом’янули сьогодні померлих від голоду дітей Межівщини, цих великомучеників нашої історії. Діти зачитали 85 прізвищ дітей, померлих від голоду, школярі пронесли 85 лампадок до пам’ятного знаку.

    Гідно вшанували також пам’ять інших жертв та постраждалих від голодомору на території району.
    З 12 листопада Межівщина приєдналася до Міжнародної акції «Запали свічку пам'яті». Щодня в одному із старостинських округів Межівської і Новопавлівської ОТГ, Слов’янській і Зорянській сільських радах району відбулися мітинги-реквієми на вшанування пам’яті жертв Голодомору. 24 листопада 2018 року, акція завершилася у Межовій, в День пам’яті жертв Голодомору. Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу жителі Межівщини. На заході були присутні представники від органів влади та місцевого самоврядування району, працівники установ й організацій, громадськість.
    Після закінчення заходу присутні поклали квіти до пам'ятника свідкам тієї страшної біди нашого народу – жертвам Голодомору.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор