www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Хід проведення весняно-польових робіт сільськогосподарськими товаровиробниками Межівського району
Версія для друку Написати листа

  За оперативними даними відділу економічного, агропромислового розвитку та державної реєстрації Межівської районної державної адміністрації станом на 21 квітня 2020 року сільськогосподарськими підприємствами Межівського району та домашніми господарствами активно проводиться весь комплекс весняно-польових робіт.
  У Межівському районі під урожай 2020 року сільськогосподарськими підприємствами фактично посіяно озимих культур на зерно та зелений корм 37,9 тис. га. Сільгоспвиробники району, як і в минулому році, зосереджують свою увагу на посів конкурентоспроможних та затребуваних на ринку культур: озимої пшениці, ріпаку, соняшнику та кукурудзи. Озимої пшениці посіяно 26,6 тис. га, озимого ячменю – 1,6 тис. га, озимого ріпаку – 9,7 тис. га.
  На сьогоднішній день переважна більшість посівів усіх категорій господарств району знаходиться в доброму та задовільному стані – 38,7 тис. га (98%), але через не дуже сприятливі погодні умови є частина посівів, яка знаходиться в слабкому та зрідженому стані – 0,442 тис. га (2%).
  За оперативними даними сільськогосподарських товаровиробників району прогнозується посів ярих зернових та зернобобових культур, у тому числі ярого ячменю – 5,0 тис. га, гороху – 0,5 тис. га, кукурудзи на зерно – 5,0 тис. га. Із 15 березня 2020 року господарствами району розпочато посівну кампанію ярих зернових та зернобобових культур. На сьогоднішній день фактично посіяно ярого ячменю – 4,7 тис. га, гороху – 0,490 тис. га, кукурудзи – 0,086 тис. га.
  Переважною більшістю сільськогосподарських товаровиробників району проведено підживлення озимих культур на всіх отриманих сходах азотними добривами в оптимальні строки. На 97% здійснено підживлення озимих культур.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор