www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Виконуємо Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
Версія для друку Написати листа
Регуляторна діяльність Межівської районної державної адміністрації здійснюється відповідно до основних принципів державної регуляторної політики, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

  На постійній основі проводиться системний контроль за недопущенням прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, за дотриманням процедур підготовки регуляторних актів, у тому числі підготовки своєчасного та обґрунтованого аналізу результатів їх регуляторного впливу.
  Здійснюється постійний моніторинг прийнятих органами місцевого самоврядування Межівського району нормативно-правових актів регуляторного характеру.
  Так, за 9 місяців 2018 року органами місцевого самоврядування прийнято 18 регуляторних актів.
  Органами місцевого самоврядування протягом січня – вересня 2018 року прийняті регуляторні акти, що стосуються питання встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік, зокрема єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності, податку на транспорт, плати за землю, на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та ін.
  Виконавчим комітетом Новопавлівської сільської ради прийнято рішення сільської ради, які мають ознаки регуляторного акту, про правила утримання домашніх тварин, правила благоустрою територій населених пунктів та порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Новопавлівської об’єднаної територіальної громади.
  Межівською районною державною прийнято розпорядження голови райдержадміністрації, яке має ознаки регуляторного акту «Про затвердження умов конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Межівського району Дніпропетровської області».
  Проекти регуляторних актів разом із аналізами регуляторного впливу, плани діяльності, звіти про відстеження результативності регуляторних актів, відповідно до законодавства України постійно та своєчасно висвітлювалися на веб - сайтах розробників.
  Одержані під час оприлюднення проектів регуляторних актів зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань ретельно були вивчені та обговорені, включені до проектів або аргументовано відхилені.
  Виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» і надалі буде знаходитись на контролі в органах виконавчої влади.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор