www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
2 березня на Межівщині проходив відбірковий тур обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір»
Версія для друку Написати листа
Талановиті діти Покровського та Межівського районів представили на розгляд професійного журі художні номери в театральному, хореографічному, вокальному та інструментальному жанрах. Цікавість до фестивалю та добре проведена інформаційна кампанія підтверджувались заповненою вщерть глядацькою залою будинку культури Межівської селищної ради. Учасників фестивалю вітала радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ольга Горб, яка наголосила, що на сьогодні «Z_ефір» є наймасовішим фестивалем України, адже у цьому році він налічує 30 тисяч учасників! Минулого року на гала-концерті переможців першого «Z_ефір»у, незважаючи на свій досить щільний робочий графік, побував Президент України Петро Порошенко. Цього року, в рамках візиту до нашої області, також заплановано запрошення Президента відвідати фестиваль.

    А Межівщина знову вражала гостей і учасників фестивалю «Z_ефір» гостинністю. Ярмарок вареників та сала, організований Межівською об’єднаною територіальною громадою, став окрасою свята, адже цей відбірковий тур пройшов як справжнє свято музики, світла, пісні, танцю та слова. Усі мали змогу скуштувати вареники за смаком та уподобаннями: із картоплею, з капустою, з сиром (і солоні, і солодкі!), навіть з родзинками, зі шкварками та в маслі, зварені на пару чи у воді…
    Діти-учасники та їх наставники залишилися задоволеними організацією фестивалю, дружніми стосунками, новими знайомствами, отриманням досвіду, із задоволенням давали інтерв’ю після виступів, позували перед камерами телевізійників, підтримували один одного щирими оплесками та вигуками «Молодці».
    Окремо хотілося б подякувати Дніпро ОДА за допомогу в організації облаштування сцени, фотозон, освітлення, озвучення та технічного супроводу заходу. Дякуємо 34 каналу та Юніор TV за те, що наші маленькі таланти з їхньою допомогою відчували себе справжніми артистами!
    Ну, а Межівський та Покровський райони наразі в очікуванні результатів, адже на кону вихід в слідуючий тур…
C:\Users\ЭВМ\Desktop\зефир\DSC_0214.jpg
C:\Users\ЭВМ\Desktop\зефир\DSC_0255.jpg
C:\Users\ЭВМ\Desktop\зефир\DSC_0387.jpg
C:\Users\ЭВМ\Desktop\зефир\DSC_0772.jpg
C:\Users\ЭВМ\Desktop\зефир\DSC_0494.jpg
C:\Users\ЭВМ\Desktop\зефир\DSC_0503.jpg
C:\Users\ЭВМ\Desktop\зефир\DSC_0150.jpg
C:\Users\ЭВМ\Desktop\зефир\DSC_0066 (1).jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор