www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
День відкритих дверей для умовно засуджених осіб
Версія для друку Написати листа
В рамках співпраці між Павлоградським МРЦЗ та Межівським районним сектором з питань пробації Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ, з метою інформування громадян про можливості у сфері реалізації права на працю, соціальний захист у сфері зайнятості 08.11.2018 в приміщенні відділу надання соціальних послуг в Межівському районі Павлоградського МРЦЗ відбувся День відкритих дверей для умовно засуджених осіб.

    Провідний фахівець з профорієнтації Чистик Д.М. ознайомив присутніх із переліком послуг, які надає служба зайнятості, розповів, що особи, які звільняються з місць позбавлення волі, мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Кожному, хто звернувся до центру зайнятості, фахівці служби зайнятості допоможуть знайти роботу – тимчасову або постійну, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію.
    Учасники заходу навчалися cамocтійнo працювати з вакансіями та інформацією, що вільно подається для відвідувачів; ознайомилися з можливостями отримання профорієнтаційних послуг та психологічної підтримки клієнтам служби зайнятості.
    Наприкінці заходу фахівці служби зайнятості відповіли на питання слухачів та наголосили, що рoбoту обов’язково знайдуть ті, xтo її шукає.

    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор