www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 17 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відділ ведення Державного реєстру виборців у Дніпропетровській області повідомляє
Версія для друку Написати листа
Зміни у базі даних Реєстру виборців у березні 2020 року.

Станом на 01 березня 2020 року кількість виборців Межівського району становила - 16944 виборці. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру виборців кількість виборців становить 16923, що на 21 виборця менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно зменшилась на 5 осіб і становить 556 виборці.
За період з 01 по 29 лютого поточного року за відомостями суб’єктів подання у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
- виповнилося вісімнадцять років — 12 виборців;
- змінили прізвище — 7 осіб;
- вибули за межі району — 16 виборців;
- вибули на проходження строкової служби — 1 особа;
- змінили місце реєстрації в межах району — 11 осіб;
- вибули в місця позбавлення волі - 2 особи;
- набули громадянство України — 0 осіб;
- прибули із-за меж району — 10 виборців;
- повернулися із строкової служби — 0 осіб;
- померли — 29 осіб;
- повернулися з місць позбавлення волі - 0 осіб;
- визнані недієздатними — 0 осіб;
- включено до реєстру вперше — 3 особи;
- встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
Сформовано 37 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 7 наказів начальника відділу щодо знищення 29 записів у базі АІТС.
Виконано доручення Служби розпорядника Реєстру щодо знищення кратного включення у базі Реєстру Межівського району відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 03.03.2020 № 67 “Про доручення органам ведення Державного реєстру виборців знищити зайві записи Державного реєстру виборців у зв’язку з виявленням випадків кратного включення виборців до Державного реєстру виборців”.
Переглянуто інформаційні екрани АІТС. Опрацьовано 7 виборців в екрані “Аналіз розбіжностей даних при співставленні виборців”. В результаті перевірки підтверджено правильність написання у Реєстрі персональних даних 2 виборців, внесено зміни до персональних даних 5 осіб.
Сформовано аналітичні звіти АІТС №№ 927, 1384, 1585. Нові записи у даних звітах відсутні.
Опрацьовано анатлітичні звіти АІТС № 382, 385, 1255 Опрацьовано 216 записів про виборців. Сформовано запити по 51 особі. За результатами: персональні дані 39 виборців не потребують змін, 12 виборців — зміни внесено.
Надіслано та опрацьовано відповіді на 9 запитів щодо уточнення персональних даних 65 виборців. За результати запитів уточнено інформацію в базі Реєстру по 24 особам.
Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 06 жовтня 2014 року № 1495 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення, що тимчасово не працюють, а саме:
- проставлено ознаку “помер” - 4 особи;
- змінено прізвище — 0 осіб;
- прийнято 7 запити виборців щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано відповідні роздруки.

    - надано відповіді на 6 листів Межівського РС ГУ ДМС України в Дніпропетровській області щодо підтвердження надання роздруку даних виборцям та надано відповідь на 1 запит ДМС щодо отримання інформації про виборця, що міститься у базі Державного реєстру виборців (1 особа).
Виконано 3 контрольні документи. Рейтенг виконання показників роботи відділів ведення Державного реєстру виборців у Дніпропетровській області за березень 2020 року відсутній.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор