www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Чергове періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців у червні 2018.
Версія для друку Написати листа

Відділом ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержавдміністрації завершено чергове періодичне поновлення бази даних Реєстру у червні 2018 року за період з 01 по 31 травня 2018 року.
На 01 червня 2018 року кількість виборців Межівського району становила 17453 виборців. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру кількість виборців становить - 17425, що на 28 виборців менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно 461 виборець, що на 4 особи менше, ніж на початок періоду.
За період з 01 по 31 травня 2018 року у базі даних Державного реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
- виповнилося вісімнадцять років — 14 виборців;
- змінили прізвище — 6 осіб;
- вибули за межі району — 18 виборців;
- вибули на проходження строкової служби — 6 осіб;
- змінили місце реєстрації в межах району — 7 осіб;
- вибули в місця позбавлення волі — 5 осіб;
- набули громадянство — 0 осіб;
- прибули із-за меж району — 8 виборців;
- повернулися із строкової служби — 3 особи;
- померли — 27 осіб;
- повернулися з місць позбавлення волі — 1 особа;
- визнані недієздатними — 0 осіб;
- включено до реєстру вперше — 1 особа;
- встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
Сформовано 27 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Проведено 6 наказів начальника відділу щодо знищення 30 записів у Реєстрі.
Виконано 3 контрольних документів відділу адміністрування Державного реєстру виборців Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 06 жовтня 2014 року № 1495 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення в зоні АТО, а саме:
- проставлено ознаку “помер” - 5 осіб;
- змінено прізвище — 0 осіб;
- прийнято 6 запитів від виборців, зареєстрованих в зоні АТО, щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано роздруки персональних даних;
- надано відповіді на 3 листи Межівського РС ГУ ДМСУ в Дніпропетровській області щодо підтвердження факту надання роздруку персональних даних виборців.
Проведено роботу зі звітами № 385, № 848 “Перелік виборців, серед яких можливі кратні включення за різними категоріями”, як результат, нових записів не виявлено.
Надіслано 4 та опрацьовано відповіді на 3 запити щодо уточнення персональних даних 13 виборців. За результатами на запити внесено зміни до персональних даних 6 виборців.

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців Н.Б. Матюхіна
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор