www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 14 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Готуємо проект Програми соціально – економічного та культурного розвитку Межівського району на 2019 рік
Версія для друку Написати листа
На виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», доручення голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 27 серпня 2018 року №08/56/0/35-18 «Про підготовку проекту програми соціально – економічного та культурного розвитку області на 2019 рік» структурні підрозділи районної державної адміністрації, Межівська селищна та Новопавлівська сільська ради розпочали роботу щодо підготовки проекту програми соціально - економічного та культурного розвитку Межівського району на 2019 рік.

  Основна мета Програми - формування конкурентоспроможного, комфортного для життя населення Межівщини середовища, розв’язання першочергових соціальних проблем, пов’язаних з підвищенням рівня життя населення та забезпечення дотримання гарантованих державою соціальних стандартів, сприяння ефективному функціонуванню агропромислового комплексу, підтримка підприємництва, стале наповнення бюджетів усіх рівнів.
  У Програмі буде наведено аналіз економічного і соціального розвитку району протягом 2017 - 2018 років, будуть представлені прогнозні показники соціально-економічного розвитку району у цілому та у розрізі окремих галузей.
  Програма включатиме перелік районних програм, реалізація яких здійснюватиметься у 2019 році за рахунок коштів державного та обласного бюджетів, коштів місцевого бюджету, інших джерел, не заборонених законодавством України, очікуваних результатів та пропозицій по їх фінансуванню, а також перелік пріоритетних інвестиційних проектів для підвищення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності Межівщини.
  Підготовку Програми здійснюватимуть відділ економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації районної державної адміністрації та інші структурні підрозділи районної державної адміністрації, органи місцевого самоврядування з урахуванням пропозицій підприємств, організацій та установ усіх форм власності.
  Проект Програми є відкритим для пропозицій юридичних і фізичних осіб-підприємців, їх об’єднань, мешканців району. Кожна пропозиція буде розглянута і врахована.
  Запрошуємо усіх жителів Межівського району стати учасниками процесу планування розвитку району та надати свої пропозиції й побажання на електронну адресу: info@mejrda.dp.gov.ua. або derevenez@meta.ua, за телефоном (05630) 62568
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор