www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Західно-Донбаська ОДПІ інформує
Версія для друку Написати листа
За ліцензії на алкоголь і сигарети підприємці Дніпропетровщини сплатили 54 млн гривень

З початку 2018 року місцеві бюджети Дніпропетровської області поповнилися на 54 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 37,9 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.
Протягом січня – липня поточного року суб’єктам господарювання регіону видано 8729 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами, з яких 4713 ліцензій на алкогольні напої та 4016 - на тютюнові вироби.
Разом з тим, протягом семи місяців 2018 року призупинено дію 1441 ліцензії за несвоєчасну сплату чергового платежу та анульовано 1344 ліцензії, у тому числі 77 - за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.


Одноразова сплата ЄСВ за попередні періоди при добровільній участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування

Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до частини п’ятої ст. 10 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). Сума сплаченого ЄСВ за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2.
В усіх випадках ця сума не може бути більшою за суму ЄСВ, обчисленого виходячи з максимальної величини бази нарахування ЄСВ, встановленої на дату укладення договору.
Одноразова сплата ЄСВ за попередні періоди, передбачена частиною п’ятою ст. 10 Закону № 2464, може бути здійснена за окремим договором, укладеним у порядку, передбаченому частинами першою, третьою та четвертою ст. 10 Закону № 2464.

Електронне декларування за митними деклараціями на Дніпропетровській митниці ДФС

Кількість електронних митних декларацій (далі – ЕМД), оформлених на бланку єдиного адміністративного документу у т.ч. у відсотковому відношенні до загальної кількості оформлених митних декларацій складає у липні 2018 року 13852 шт. (99,4 %).
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року (з 01.07.2017 по 31.07.2017) відсотковий показник кількості оформлених ЕМД збільшився на 0,4 % та складає 99,4%.
Також, у порівнянні з червнем 2018 року у липні поточного року відсотковий показник кількості оформлених ЕМД залишився майже незмінним та складає 99,4%.

Повідомлення від АЦСК ІДД ДФС: оновлено версію надійного засобу електронного цифрового підпису – «ІІТ Користувач ЦСК-1»

Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Акредитований центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (далі – АЦСК ІДД ДФС) за посиланням https://acskidd.gov.ua/news#215 повідомив про оновлення версії програмного забезпечення надійний засіб електронного цифрового підпису – «ІІТ Користувач ЦСК-1».
Останню версію надійного засобу електронного цифрового підпису – «ІІТ Користувач ЦСК-1» та Настанови користувача розміщено у розділі «Програмне забезпечення» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС.
Програма призначена для застосування на комп’ютерній техніці клієнтів АЦСК ІДД ДФС та виконує наступні функції:
• накладення ЕЦП на будь-яку інформацію в електронному вигляді (текстові, відео-, аудіо- файли, файли баз даних тощо), а також для криптографічного захисту інформації, шляхом її направленого шифрування;
• генерацію ключів підписувачів АЦСК ІДД ДФС, резервне копіювання особистого ключа з одного носія ключової інформації на інший, знищення особистого ключа;
• перевірку сертифіката підписувача;
• формування та передачу до АЦСК ІДД ДФС запиту на блокування/скасування сертифіката підписувача;
• доступ до сертифікатів АЦСК ІДД ДФС, серверів АЦСК ІДД ДФС, сертифікатів інших підписувачів та списку відкликаних сертифікатів з метою перегляду, пошук сертифікатів підписувачів у файловому сховищі, визначення статусу сертифікатів підписувачів, перевірку цілісності сертифікатів.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор