www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
13 січня 2020 року в Межівській районній державній адміністрації відбулася оперативна нарада при голові районної державної адміністрації
Версія для друку Написати листа
13 січня голова районної державної адміністрації Кутній С.В. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів та виконуючих обов’язки старост.

На чергу денну виносилися 4 питання.
Першим питанням слухалося «Про стан фінансування і виплати пенсій у районі за 2019 рік та законодавчі зміни в пенсійному забезпеченні у 2020 році», з якого проінформувала начальник Першотравенського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Романенко О.І. Вона зазначила, що загальна кількість пенсіонерів станом на 01 січня 2020 року по Межівському районі 7 888 осіб. Середній розмір пенсії з урахуванням індексації в Межівському районі складає 2 970,70 грн. Пенсія виплачується вчасно і в повному обсязі. Пенсійним фондом України спільно з АТ «Ощадбанк» здійснюється оформлення та видача пенсіонерам електронного пенсійного посвідчення, яке є одночасно банківською карткою та пенсійним посвідченням. Станом на 01 січня 2020 року прийнято 28 заяв на виготовлення електронного пенсійного посвідчення.
З другого питання «Про реалізацію державної політики у сфері архівної справи» доповідала Калько В.О. – начальник архівного відділу районної державної адміністрації. Вона проінформувала, що станом на 01 січня 2020 року в архівному відділі районної державної адміністрації налічується 74 фонди. Значна увага архівного відділу приділяється роботі зі зверненнями громадян та запитам юридичних осіб. За 2019 рік було прийнято і опрацьовано 442 звернення. На особистому прийомі звернулося 187 громадян.
Наступним розглядалося питання «Про забезпечення населення району товарами першої необхідності». З даного питання доповідали Зайцева Н.І. – голова правління Межівського районного споживчого товариства, Максімкіна Л.В. – секретар Межівської селищної ради, Сотник Л.І. – в.о. Новопавлівського сільського голови, Довгоспиний М.І. – Зорянський сільський голова, Смольська Г.І. – Слов’янський сільський голова. За інформацією доповідаючих жителі району повністю забезпечені товарами першої необхідності. В 2020 році заплановано продовжити ремонтні роботи по магазину «Кулінарія» (смт Межова), маг. «Продтовари» та маг. «Госптовари» (с. Словֹ’янка), «Коопмагазин» (смт Демурине).
Останнім слухалося питання «Про заходи щодо підвищення безпеки в місцях масового перебування людей під час Водохреща», з якого доповідали Лисенко С.В. – начальник 59-ї Державної пожежно-рятувальної частини в Межівському районі, Скочко Ю.В. – медичний директор КНП «ЦПМСД» МСР», Тихонов Д.В. – начальник сектору превентивної діяльності Межівського ВП Синельниківського ВП ГУНП В Дніпропетровській області, Максімкіна Л.В. – секретар Межівської селищної ради, Сотник Л.І. – в.о. Новопавлівського сільського голови, Довгоспиний М.І. – Зорянський сільський голова, Смольська Г.І. – Слов’янський сільський голова. Доповідаючі проінформували, що у зв’язку із святкуванням дня Хрещення Господнього визначено 5 місць освячення води: смт Межова – водоймище «Запорізьке», с. Іванівка – берег річки «Вовча», с. Веселе – водоймище в центрі населеного пункта, с. Слов’янка – «Перлина Степу», с. Новопавлівка – р. Солона. Було наголошено, що в місцевих ЗМІ буде розміщена попереджувальна інформація про поведінку щодо купання в крижаній воді.

За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор