www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
15 жовтня 2019 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
15 жовтня в.о. голови райдержадміністрації Богдан С.В. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

На чергу денну виносилося 4 питання.
Про подальше навчання (працевлаштування) випускників освітніх установ району у 2019 році проінформували Межівський селищний голова Зражевський В.М., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І. та т.в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Бугайов О.І. Межівський селищний голова Зражевський В.М. проінформував, що по Межівській селищній територіальній громаді на кінець 2018-2019 навчального року 9 клас закінчили 121 учень. З них 79 школярів сіло за парти у 10 клас. На навчання до вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації вступили та продовжують здобувати повну середню освіту 28 учнів. Здобувають професійно-технічну освіту 14 випускників. На навчання до вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації вступили 9 школярів. Здобувають професійно-технічну освіту 9 випускників, 2 – працюють, 1 випускник емігрував до Ізраїлю на постійне місце проживання. В.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І. зазначила, що по Новопавлівській об’єднаній територіальній громаді всього випускників 24, з них: вступили до вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації вступили 6 учнів, до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації – 18 учнів. Т.в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Бугайов О.І. проінформував, що по Зорянській та Слов’янській сільських радах з 23 випускників 11 класу: 13 випускників продовжують навчання в вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації, 5- у вищому навчальному закладі І-ІІ рівнів акредитації, 3- у професійно-технічних навчальних закладах, 1-виїхав за межі країни, 1 – працює у фермера. З 30 випускників 9 класу: 16- продовжили навчання в 10 класі, 8 – у вищому навчальному закладі І-ІІ рівнів акредитації, 5- у професійно-технічних навчальних закладах, 1 – одружилася.
Другим слухалося питання про відзначення в районі Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана з якого проінформували голова Межівської районної організації ветеранів Літвін В.Г., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І. За інформацією доповідаючих відзначення в районі Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана було проведено на належному рівні.
Про хід проведення призову громадян на строкову військову службу проінформував військовий комісар Межівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Кукла А.В. Він зазначив, що відсоток виконання призову громадян на строкову військову службу становить 30 %.
Останнім слухалося питання про роботу пересувного флюорографа та перспективи його функціонування, з якого проінформував директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Межівської селищної ради» Кравець В.М. Він зазначив, що за 9 місяців 2019 року проведено 8667 досліджень. Пересувним флюорографом в поточному році зроблено 96 виїздів. При цьому було обстежено 3722 пацієнта. Виконання плану по флюоробстеженням становить 73,3 %. В жовтня місяці плануються виїзди пересувного флюорографа в Петропавлівський район.

За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор