www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Паралімпійцям та дефлімпійцям із Дніпропетровщини призначили стипендії Президента України
Версія для друку Написати листа
Паралімпійцям та дефлімпійцям із Дніпропетровщини призначили стипендії Президента України

  Найкращі паралімпійці, дефлімпійці та їх тренери отримуватимуть стипендії Президента України. Грошове заохочення призначили 23 мешканцям Дніпропетровщини. Про це сповістили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
  «Наші спортсмени-паралімпійці та дефлімпійці постійно демонструють високі результати на змаганнях найвищого рівня. Вершин досягли під керівництвом досвідчених тренерів. За свої перемоги та надзвичайну силу духу вони удостоїлися стипендії Президента України», – зазначили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
  Серед стипендіатів – дев’ять тренерів та чотирнадцять спортсменів. Зокрема, чемпіони світу 2019 року з кульової стрільби Ірина Ляху та Віталій Плакущій, чемпіонки Європи з дзюдо Катерина Авдєєва, Валерія Колеснікова та Анна Шостак. А ще срібні призери чемпіонату світу з плавання Артем Карниш і Євген Заулічний.
  Грошові премії тренерам – Павлу Пшенічнікову, Геннадію Вдовиченку, Євгену Сігалову, Олександру Алфьорову, Майї Загребі, Михайлу Малькевичу, Віталію Харламову, Ірині Слюсар, Анатолію Пирогу.
  Всі вони щомісяця протягом року отримуватимуть від 7 до 12 тисяч гривень.
  Загалом Президент призначив стипендії 152 спортсменам-паралімпійцям, дефлімпійцям та тренерам. Залежно від досягнень їм щомісячно нараховуватимуть від 3,5 до 12 тис гривень.
  Повний список за посиланням https://www.president.gov.ua/documents/1642020-33553
Нет описания фото.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор