www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
10 червня 2019 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
10 червня голова райдержадміністрації Гребцов В.І. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

  На чергу денну виносилося 5 питань.

  Про роботу служби у справах дітей районної державної адміністрації у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності доповіла начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Земляна Л.О. Вона зазначила, що станом на 10 червня 2019 року на профілактичному обліку служби перебуває 18 сімей, в яких виховується 44 дитини, що перебувають у складних життєвих обставинах, з них: 44 дитини, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Під час рейдових заходів з батьками проведено профілактично-виховні бесіди щодо створення належних умов для проживання та виховання дітей.

  Другим слухалося питання про хід організації літньої оздоровчої кампанії для дітей, з якого проінформували начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергієнко І.М. та Межівський селищний голова Зражевський В.М. За інформацією доповідаючих 3 червня 2019 року 43 дитини (21 – дитина Слов’янської та Зорянської сільських рад та 22 дитини Новопавлівської сільської ради) направлено на оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Факел» м. Бердянськ. З районного бюджету на оздоровлення дітей Слов’янської та Зорянської сільських рад виділено 174 195 грн. З бюджету Нопопавлівської сільської ради виділено кошти в сумі 182 490 грн. З метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, що проживають на території Межівської об’єднаної територіальної громади, виконавчим комітетом Межівської селищної ради проведено відкриті торги за предметом закупівлі – Послуг центрів і будинків відпочинку. За результатами проведеного аукціону визначено переможця ТОВ «Хартрон-Віоліс» ДЗОтВ «Мрія» (м. Бердянськ).Оздоровлення дітей нашого району триває не тільки влітку. До оздоровчих закладів направлено 23 дитини району (у ДП «УДЦ»Молода Гвардія», у ДП України «Міжнародний дитячий центр «Артек» Пуща –Водиця 14 лінія, м. Київ – 5 дитини, КЗО «ЗСШ «ДЦСР «Перлина Придніпров’я» ДОР» - 12 дітей»).

  Про роботу відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації проінформувала начальник відділу з питань організації діяльності ЦНАП Новак І.Ф. Вона зазначила, що за 5 місяців 2019 року адміністраторами ЦНАПу Межівської райдержадміністрації було прийнято 5180 заяв від громадян, установ та господарств району, проти 2575 заяв за аналогічний період 2018 року.

  Наступним слухалося питання про вжиті заходи щодо ремонту доріг на підвідомчій території. З даного питання проінформували Межівський селищний голова Зражевський В.М., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І., Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. Голова районної державної адміністрації Гребцов В.І. наголосив, що Новопавлівською об’єднаною територіальною громадою протягом травня поточного року проведений ямковий ремонт доріг на загальну суму близько 600 тис. грн. Звернувся до Межівського селищного голови з дорученням активізувати роботу з ремонту доріг та зазначив на потребі завчасного проведення підготовчих заходів для цього. Голова райдержадміністрації висловив думку, що коштів, виділених на даний час Межівською ОТГ на ці цілі у розмірі менш ніж 200 тис. грн., вкрай недостатньо на приведення до належного технічного стану 2/3 частини доріг району. Також Гребцов В.І. дав доручення Межівському селищному голові Зражевському В.М. провести відповідні заходи щодо встановлення дорожніх знаків, які забороняють рух вантажних автомобілів по дорогах селища, де їх проїзд може призвести до руйнації дорожнього покриття.

  Останнім слухалося питання про хід проведення призову громадян на строкову військову службу, з якого проінформували військовий комісар Межівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Кукла А.В., Межівський селищний голова Зражевський В.М., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І., Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. та заступник голови районної державної адміністрації Богдан С.В. Голова районної державної адміністрації Гребцов В.І. рекомендував селищному та сільським головам взяти під особистий контроль питання щодо приведення списків призовників у відповідність до реальної кількості проживаючих на підвідомчій території громадян призовного віку, оскільки знаходяться на обліку призовного віку 388 чоловік, з них: знаходяться в розшуку – 248, надано відстрочок – 83. Наголосив про необхідність працювати над підвищенням відсотку виконання планового завдання по призову громадян та вчасної явки до Межівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки призовниками.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор