www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Державна податкова служба підбила підсумки деклараційної кампанії 2019 року
Версія для друку Написати листа

Підсумки проведеної кампанії декларування доходів 2019 року свідчать про зростання добровільної сплати податків.
«Стратегічним напрямом роботи Податкової служби є добровільне декларування доходів та добровільна сплата податкових зобов’язань. Надходження податку на доходи фізичних осіб від сплати задекларованих громадянами доходів є одним із резервів наповнення місцевих бюджетів. Тому громадяни мають розуміти, що, подаючи декларацію та сплачуючи цей податок, вони підтримують саме місцевий бюджет, який формує соціальну політику регіону», – зазначив голова ДПС Сергій Верланов.
Загалом по Україні з початку року понад 596 тисяч громадян подали податкові декларації про майновий стан і доходи, якими задекларували отримані в 2018 році доходи на загальну суму 94,4 млрд грн. Громадяни самостійно визначили до сплати майже 3,4 млрд грн податку на доходи фізичних осіб та майже 485 млн грн військового збору.
У порівнянні з минулим роком показники суттєво покращились.
Найбільша питома вага належить задекларованим іноземним доходам – 18,8 млрд грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року цей показник збільшився більш ніж у два рази, або на 11,2 млрд грн. Загалом спостерігається збільшення у порівнянні з минулими роком по усім видам доходів. Значну частину поряд з іноземними доходами становлять такі показники як інші оподатковувані доходи – 15,6 млрд грн, спадщина та дарування - 7,5 млрд грн, доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна - 6,1 млрд грн, доходи від здавання майна в оренду – 2,3 млрд грн та інвестиційні доходи – 2,0 млрд грн.
І хоча кампанія декларування доходів громадян завершилась, ДПС не завершує роботу в частині залучення до декларування тих громадян, які зобов’язані були подати декларації про майновий стан і доходи та не зробили цього. За неподання в установлений строк податкової декларації платник податків несе відповідальність, встановлену законодавством.
Також нагадуємо, що відповідно до норм Податкового кодексу України неподання платником податків податкової декларації є підставою для проведення документальної перевірки.


У серпні сума нарахованого податку на додану вартість склала 19,6 млрд гривень

За результатами декларування у серпні 2019 року нараховано до сплати 19,6 млрд грн податку на додану вартість. Це на 3,7 млрд грн більше аналогічного періоду минулого року. У серпні 2018 року цей показник складав 15,9 млрд гривень.
Найбільше збільшення нарахувань порівняно з минулим роком відбулось по галузях економіки:
діяльність головних управлінь (хед-офісів) – зростання майже на 1,2 млрд грн;
торгiвля електроенергією – 526,5 млн грн;
вантажний залізничний транспорт – 342,9 млн грн;
вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур – 228,7 млн гривень.
Податкове навантаження у серпні 2019 року складає 2,6%, що на 0,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
У серпні поточного року очікується збір з ПДВ з урахуванням бюджетного відшкодування у сумі 8,2 млрд грн, або 105,1% виконання індикативного показника.

Електронне декларування за митними деклараціями на Дніпропетровській митниці ДФС

Кількість електронних митних декларацій (далі – ЕМД), оформлених на бланку єдиного адміністративного документу (у т.ч. у відсотковому відношенні до загальної кількості оформлених МД) складає у серпні 2019 року 13444 шт. (100%).
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року (з 01.08.2018 по 31.08.2018) відсотковий показник кількості оформлених ЕМД збільшився на 0,5 % та складає 100%.
У порівнянні з липнем 2019 року у серпні 2019 року відсотковий показник кількості оформлених ЕМД не змінився та складає 100%.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор