www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Про заходи щодо відвідування музейної експозиції відділу КЗК „Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І. Яворницького” ДОР” „Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО” у 2020 році
Версія для друку Написати листа

Про заходи щодо відвідування музейної експозиції відділу
КЗК „Дніпропетровський національний історичний музей імені
Д.І. Яворницького” ДОР” „Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО” у 2020 році

Відповідно до законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про культуру”, указів Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 „Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки”, від 12 червня 2015 року № 334/2015 „Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді”, рішення обласної ради від 02 грудня 2016 року № 123-7/VIІ „Про регіональну цільову Програму патріотичного виховання населення Дніпропетровщини на 2017 – 2021 роки”, з метою патріотичного виховання мешканців Дніпропетровської області, моральної підготовки молодого покоління до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, підвищення обізнаності про події, які відбувалися у зоні проведення АТО, ураховуючи звернення КЗК „Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І. Яворницького” ДОР” від 15 січня 2020 року № 776, депутатів обласної ради, волонтерів, громадських організацій, висновки й рекомендації постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, обласна рада вирішила:

1. Установити безоплатне відвідування музейної експозиції відділу КЗК „Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І. Яворницького” ДОР” „Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО” у 2020 році.

2. Рекомендувати головам райдержадміністрацій, районних рад та міським головам розглянути питання здійснення транспортного перевезення працівників бюджетної сфери, які мешкають у сільській місцевості та малих містах області, соціально незахищених категорій верств населення, дітей старшого шкільного віку, учнів професійно-технічних училищ, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для відвідування музейної експозиції.

3. Управлінню житлово-комунального господарства та комунальної власності виконавчого апарату обласної ради спільно з управлінням культури, національностей і релігій облдержадміністрації переглянути та відкоригувати фінансовий план для КЗК „Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І. Яворницького” ДОР” на 2020 рік.

4. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації й управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату обласної ради, контроль – на постійну комісію обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності.
Голова обласної ради С. ОЛІЙНИК

м. Дніпро
№ 563-21/VIІ
14.02.2020 р
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор