www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині створили обласну комісію для контролю за цінами
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині створили обласну комісію щодо моніторингу споживчих цін на соціально значущі товари та контролю за цінами. Слідкуватимуть за вартістю продуктів харчування, лікарських засобів та медичних виробів, нафтопродуктів. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Максим Скрипнік.

    «Звернулися до торгівельних мереж регіону, аби вони щоденно надавали дані моніторингу цін на соціально значущі товари. При щільній співпраці Дніпропетровської ОДА та Головного управління статистики в області моніторингова інформація буде спрямована до Антимонопольного комітету. Спільно виявлятимемо учасників ринку, які необґрунтовано завищують ціни», - сказав заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Скрипнік.
    До робочої групи комісії увійшли представники облдержадміністрації, Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів у Дніпропетровській області, обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління статистики в області.

    Зокрема, комісія слідкуватиме за цінами на цукор та сіль, овочі й крупи, макаронні вироби, м’ясо, яйця та молочні продукти. А ще – вітчизняні та імпортні антибіотики, жарознижувальні та знеболювальні препарати, медичні маски й етанол. Також моніторитимуть ціни на бензин, дизельне паливо та газ для авто.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор