www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 6 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації у вересні 2018 року
Версія для друку Написати листа
Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців», Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та посадових інструкцій працівників відділу ведення Державного реєстру виборців у вересні 2018 року відділом було виконано свої функціональні обов’язки в повному обсязі.

  Проведено періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців відповідно до відомостей поданих за період з 01 по 31 серпня 2018 року.
  Станом на 01 вересня 2018 року кількість виборців Межівського району становила - 17391 виборець. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру кількість виборців становить 17341, що на 50 виборців менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно становить 441 особа. Це на 6 виборців менше відносно минуло період та становить 2,54% від загальної кількості виборців в районі.
  За період з 01 по 31 серпня поточного року, за відомостями суб’єктів подання, у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
  - виповнилося вісімнадцять років — 8 виборців;
  - змінили прізвище — 9 осіб;
  - вибули за межі району — 33 виборці;
  - вибули на проходження строкової служби — 0 осіб;
  - змінили місце реєстрації в межах району — 19 виборців;
  - вибули в місця позбавлення волі — 0 осіб;
  - набули громадянство — 0 осіб;
  - прибули із-за меж району — 14 виборців;
  - повернулися із строкової служби — 0 осіб;
  - померли — 38 виборців;
  - повернулися з місць позбавлення волі - 0 осіб;
  - визнані недієздатними — 0 осіб;
  - включено до реєстру вперше — 4 виборці;
  - встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
  Сформовано 19 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 7 наказів начальника відділу щодо знищення 30 записів у базі Реєстру.
  Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 06 жовтня 2014 року № 1495 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення в зоні АТО, а саме:
  - проставлено ознаку “помер” - 5 осіб;
  - змінено прізвище — 0 осіб;
  - прийнято 5 запитів від виборців, зареєстрованих в зоні АТО, щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано роздруки персональних даних;
  - надано відповіді на 1 лист Межівського РС ГУ ДМСУ в Дніпропетровській області щодо підтвердження факту надання довідки виборцю з Державного реєстру виборців;
  - опрацьовано 1 заяв виборців, які зареєстровані в зоні АТО, щодо внесення змін до їх персональних даних. Про всі зміни повідомлено виборців усно.
  Опрацьовано 3 виборці в екрані “аналіз розбіжностей при співставленні виборців ”. В результаті перевірки внесено зміни до персональних данин 2 виборців.
  Надіслано та опрацьовано відповіді на 2 запитів щодо уточнення персональних даних 14 виборців. За результатами - внесено зміни до пероснальних даних 12 виборців.

  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор