www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Під час карантину мешканців області не штрафуватимуть через борги за комуналку
Версія для друку Написати листа
Українців не штрафуватимуть через несвоєчасну сплату рахунків за житлово-комунальні послуги та не зупинятимуть їх надання. Через борги не виселятимуть з оселі. Такі корективи запровадив Уряд на час карантину, повідомили в департаменті ЖКГ Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Аби підтримали українців під час карантину, Уряд ініціював деякі зміни на законодавчому рівні. Зокрема, вони стосуються розрахунків за житлово-комунальні-послуги», – наголосив директор департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА Андрій Коломоєць.
  Під час карантину не будуть нараховувати та стягувати штраф або пеню через несвоєчасну сплату за житлово-комунальні послуги. Через заборгованість не припинятимуть їх надання.

  Заборонили через борги за комуналку примусово виселяти з оселі або стягувати житло, яке є приватною власністю громадян. Те саме стосується і будинків державного, громадського, соціального житлового фонду.

  «Водночас ці зміни не означають, що за комунальні послуги взагалі не потрібно сплачувати. Це може порушити стабільну роботу підприємств ЖКГ. До того ж, не дивлячись на відсутність штрафів, заборгованість накопичуватиметься. Тому якщо є така фінансова можливість, не зволікайте та сплачуйте по рахункам», – додав Андрій Коломоєць.
  Карантин в Україні триватиме до 24 квітня.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор