www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
ЦНАПи Дніпропетровщини з любов’ю до дітей
Версія для друку Написати листа

  Руйнуємо стереотипи мешканців району про ЦНАП як виключно бюрократичну установу!

C:\Users\User\Downloads\З любов’ю до дітей 1 (1).png
  «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими» О.Уальд
  Доброта та милосердя – це милість людського серця, розуміння, м’якість, співчуття, ніжність, любов та жалісливе ставлення до людей. А коли у цьому контексті мова йде про дітей, то ці почуття стають безмежними. Це не слабкість, а сила, тому що доброта та милосердя властиві людям, які здатні прийти на допомогу, а допомога - це розмір твоєї душі, це відчуття, коли віддаєш щось своє, власне і радий поділитися тим…

  З 19 грудня 2018 року за доброю, гарною і, головне, правильною традицією у приміщенні центру надання адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації проходить черговий 16-й регіональний флешмоб , присвячений Дню святого Миколая, для діток, які знаходяться у спеціальних закладах, лікарнях, дитячих будинках, проживають у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Акція організована за ініціативи обласної державної адміністрації в усіх ЦНАПах Дніпропетровщини та проходить під гаслом «ЦНАП з любов'ю до дітей».

  Пропонуємо нашим відвідувачам долучитися до благодійних заходів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят. Передачу зібраних речей буде здійснено за призначенням 29 грудня 2018 року.

  Начальник відділу з питань організації діяльності ЦНАП Межівської райдержадміністрації І.Ф. Новак
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор