www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Межівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області повідомляє, що у зв’язку з хімічними викидами в атмосферу ПрАТ «Кримський Титан» (АР Крим), на територіях Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області виникли серйозні екологічні проблеми
Версія для друку Написати листа
Аерозолі сірчаної кислоти приводять до конденсації водяної пари атмосфери і стають причиною кислотних опадів (дощі, тумани, сніг). Кислотний дощ негативно впливає, насамперед, на озера і річки, тварин суходолу, тому що багато звірів і птахів входять до складу харчових ланцюгів, що починаються у водяних екосистемах. Закислення ґрунтів опадами призводить до вимивання поживних речовин і вивільнення іонів токсичних металів. Як результат, руйнується коренева система рослин, а в камбії накопичуються отрути. Кислотний дощ, пошкоджуючи хвойні голки і листову поверхню, порушує процес фотосинтезу. Він сприяє ослабленню і сповільнення росту рослин, викликає їх всихання і загибель, провокує хвороби у тварин.

Наслідками кислотних дощів можуть стати:
· втрата рибних ресурсів;
· скорочення популяції птахів і тварин, що мешкають поблизу;
· інтоксикація води;
· вилуговування важких металів;
· накопичення отрути в тканинах тварин та рослин.

У зв’язку з вищевикладеним та з метою попередження та профілактики харчових отруєнь серед населення, Межівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області рекомендує утриматись від придбання та вживання в їжу продуктів харчування рослинного та тваринного походження, з агропромислових ринків та торгівельної мережі, привезених з Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор