www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Межівській районній державній адміністрації відбулася нарада під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Жук А.С. з питання організації виборів Президента України на території району
Версія для друку Написати листа
На нараду були запрошені селищний, сільські голови, староста та виконуючі обов’язки старост, начальник Межівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області, начальник станційно-лінійної дільниці № 3 смт. Межова.

  Перший заступник голови райдержадміністрації довела до відома присутніх на нараді про вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій з виборів Президента України та приміщень для голосування, норми забезпечення виборчих комісій з виборів Президента України транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України, відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 04 березня 2014 року № 31 з внесеними змінами, та про Вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування, відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року № 5.
  Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації Матюхіна Н.Б. звернулася до представників органів місцевого самоврядування з нагадуванням щодо термінів подачі відомостей до відділу в період виборчого процесу. Також вона наголосила на потребі доведення до відома населення про можливість у визначених законодавством випадках тимчасової зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Такий порядок визначено постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893. Центральною виборчою комісією створено сервіс «Особистий кабінет виборця», що розміщений на порталі Державного реєстру виборців у мережі інтернет (www.drv.gov.ua). «Особистий кабінет виборця» дає змогу виборцю не виходячи з дому перевірити правильність занесення своїх персональних даних та даних своїх рідних до бази Державного реєстру виборців. Матюхіна Н.Б. надала кожному представнику органів місцевого самоврядування Інструкцію реєстрації в особистому кабінеті виборця.
  Начальник станційно-лінійної дільниці № 3 смт. Межова Клименко Т.А. ознайомлена з порядком встановлення та підключення телефонної лінії на виборчій дільниці.
  Начальник 59 Державної пожежно-рятувальної частини в Межівському районі Лисенко С.В. довів до відома присутніх, які вимоги до виборчих дільниць, що стосується протипожежної безпеки.
  Спільно з представниками органів місцевого самоврядування було проведено обговорення ситуації на місцях та визначено основні напрямки роботи.
  За результатами розгляду питань присутнім були надані відповідні доручення.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор