www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
18 червня 2018 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
18 червня голова райдержадміністрації Гребцов В.І. провів оперативну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

На чергу денну виносилося 2 питання.
Про стан ринку праці в районі та хід організації проведення оплачуваних громадських робіт проінформував начальник відділу надання соціальних послуг в Межівському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості Козак В.А. Він зазначив, що за січень – травень 2018 року в відділі надання соціальних послуг в Межівському районі перебувало на обліку 680 осіб, з них 653 особи зі статусом безробітного. Станом на 01 червня 2018 року за направленням центру зайнятості працевлаштовано 294 безробітних. Кількість працевлаштованих незайнятих громадян за січень-травень 2018 року збільшилася на 2 % в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У січні-травні 2018 року за направленням центру зайнятості в учбових закладах різного типу навчалось 24 особи, з них 22 на замовлення роботодавців. На обліку в відділі надання соціальних послуг в Межівському районі перебувало 8 осіб, звільнені в запас після участі в АТО. Демобілізованим надано комплекс соціальних послуг, передбачених чинним законодавством щодо їх подальшої зайнятості та самореалізації, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. У січні-травні 2018 року було проведено 6 виїзних заходів центру зайнятості з надання соціальних послуг для жителів Новопавлівської об’єднаної територіальної громади, та 2 заходи для жителів Межівської об’єднаної територіальної громади.
Другим слухалося питання про роботу щодо боротьби з карантинними рослинами та іншими бур’янами на підвідомчих територіях, з якого проінформували провідний спеціаліст відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Суяров С.М., Межівський селищний голова Зражевський В.М. та Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. Провідний спеціаліст відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області зазначив, що головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області здійснює організацію та державний контроль з карантину рослин за дотриманням карантинного режиму. Згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» фітосанітарний стан населених пунктів під контролем сільських та селищних рад. Межівський селищний голова Зражевський В.М. проінформував, що протягом квітня-травня 2018 року працівниками КП «Комфорт» Межівської селищної ради» проведено покос трави на 68 км узбіч доріг та вулиць населених пунктів. Покос трави проводився в паркових та зонах відпочинку біля меморіалів загиблим воїнам та учасникам АТО. Роботи по боротьбі з карантинними рослинами та іншими бур’янами на підвідомчій території не припиняються. Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. проінформувала, що на території сільської ради були проведені заходи з наведення належного санітарного стану. Роботи були виконані працівниками, прийнятими на роботу по договору та технікою наданою ТОВ «Зоря» та СФГ «Калашник».


За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор