Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


16 вересня в.о. голови райдержадміністрації Богдан С.В. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

На чергу денну виносилося 5 питань.
Про впровадження телемедицини в практику сімейних лікарів району доповів директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Межівської селищної ради» Кравець В.М. Він зазначив, що з 2017 року в закладі функціонує кабінет телемедицини, який укомплектований необхідним обладнанням, за виключенням монітора життєво важливих функцій та дерматоскопа. Заключена угода з Medstar та установлена програма «медстар» з функцією телемедичних консультацій. Ця програма встановлена на ноутбуки у кожного лікаря Межівської АЗПСМ. В телемедичному кабінеті Межівської АЗПСМ з 2017 року проводиться попередній запис пацієнтів на консультативні прийоми до спеціалістів обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова в м.Дніпро.
Наступним слухалося питання про стан ринку праці в районі та хід організації проведення оплачуваних громадських робіт з якого проінформував начальник Межівського відділу Павлоградського міськрайонного центру зайнятості Козак В.А. Він зазначив, що протягом січня-серпня 2019 року на обліку у відділі надання соціальних послуг в Межівському районі Павлоградського МРЦЗ перебували 700 осіб, з них 647 безробітних. Оскільки, Межівський район є суто сільськогосподарським з сезонною зайнятістю, майже 100 % сезонних працівників, які перебувають на обліку в службі зайнятості, з початком весняних робіт, працевлаштовуються в аграрні підприємства району. Серед демобілізованих учасників АТО в січні-серпні 2019 року скористалися послугами відділу 9 осіб, з яких 3 особи працевлаштовані.
Про заходи з заготівки посипальних матеріалів та реагентів для боротьби з ожеледицею під час осінньо-зимового періоду 2019-2020 років, стан комунальної техніки та про стан капітального, поточного ремонтів вуличного освітлення в селищній, сільських радах району та кількість працюючих світлоточок проінформували Межівський селищний голова Зражевський В.М., голова Зорянської сільської ради Довгоспиний М.І., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І. та голова Слов’янської сільської ради Смольська Г.І. За інформацією доповідаючих, для належного утримання вулично-шляхової мережі в осінньо-зимовий період в селищній та сільських радах закладені кошти на придбання посипочних матеріалів та розчистки снігу. В деяких населених пунктах проведені поточні ремонти вуличного освітлення.
Останнім слухалося питання про стан використання державної субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. З даного питання проінформували Межівський селищний голова Зражевський В.М. та в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І. В 2019 році за рахунок коштів місцевого бюджету, та коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році заплановані кошти та проводяться відповідні роботи.
За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.