www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
19 лютого 2019 року в КЗ «Будинок культури» Межівської селищної ради» в смт Межова відбулися урочистості, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні
Версія для друку Написати листа
20 лютого ми відзначаємо п’яту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму. Герої Небесної Сотні стали для всієї України джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищають наше з вами право на вільне життя.

    У КЗ «Будинок культури» Межівської селищної ради» відбулися заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, в яких взяли участь старшокласники та вчителі освітніх закладів Межівської об’єднаної територіальної громади, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасники АТО, громадськості. До слова були запрошені перший заступник голови районної державної адміністрації Жук Антоніна Станіславівна, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Діденко Вікторія Валеріївна, Межівський селищний голова Зражевський Володимир Миколайович та військовий комісар Межівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Кукла Анатолій Валентинович.
    В Межівському районі стартувала реалізація широкомасштабного національно-патріотичного проекту «Слава Україні! - Героям Слава!». Було продемонстровано короткометражні художньо-ігрові фільми: «Салдатики»,«Спрага Неба», «Висота», які об’єднані однією тематикою - героїзм та патріотизм сучасного українця. Фільми представлені Союзом молодих кінематографістів України «10 муза».
    Після перегляду короткометражних фільмів відбулося покладання квітів до пам’ятника борцям за незалежність та територіальну цілісність України.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор