www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 квітня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує
Версія для друку Написати листа
Послуги з репетиторства підлягають декларуванню

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу вчителів і викладачів! Якщо упродовж 2019 року надавалися репетиторські послуги учням, студентам або дошкільнятам і при цьому не були зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, такі доходи слід обов'язково задекларувати.
Звертаємо увагу, що до репетиторських послуг належать послуги з виконання контрольних, курсових, дипломних робіт, підготовка дітей до школи, незалежного тестування, вступу до навчальних закладів, навчання з будь-яких предметів, тощо.
Громадяни, які отримували упродовж 2019 року такі неоподатковані доходи, у обов'язковому порядку мають подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи і сплатити до бюджету нарахований податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовий збір у розмірі 1,5 %.
Декларація подається за місцем податкової реєстрації, не пізніше 30 квітня 2020 року.


Центрами обслуговування платників Дніпропетровської області у січні 2020 року надано 20,1 тисяч адміністративних послуг


При державних податкових інспекціях у складі управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 37 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.
Центрами забезпечується надання 31 виду адміністративних послуг.
Загалом, протягом січня 2020 року працівниками ЦОП опрацьовано та надано 20 тисяч 156 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг, з яких 20 тисяч 79 – адміністративних.
З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» та у Центрах обслуговування платників області.
Податкова соціальна пільга для працівника, який працює неповний робочий день

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до ст.169 Податкового кодексу України платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми , що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.
У 2020 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 2940 грн. ( прожитковий мінімум на працездатну особу у розмірі 2102 грн.х 1,4).
Тобто, фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу за умови якщо розмір заробітної плати не перевищує граничного розміру для отримання податкової соціальної пільги.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор