www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
15 липня 2019 року в Межівській районній державній адміністрації відбулася нарада при голові районної державної адміністрації
Версія для друку Написати листа
У ході наради були розглянуті питання:

1. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 жовтня 2018 року № Р-411/0/313-18 «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2018 року», що стосується підвищення ефективності роботи з виявлення роботодавців, насамперед суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб, представників малого та середнього бізнесу, які виплачують низьку заробітну плату, використовують найману працю без офіційного оформлення трудових відносин та без сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету й єдиного соціального внеску, а також роботи комісії по легалізації найманої праці, особливо, що стосується селянсько-фермерських господарств, суб’єктів підприємницької діяльності, в яких в обробітку понад 100 га землі та які не мають найманої праці.
2. Про підсумки проведення призову громадян на строкову військову службу.
3. Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації.
4. Про стан утримання громадських колодязів та забезпечення населення якісною питною водою.
5. Про вжиті заходи щодо ремонту доріг на підвідомчій території.
З першого питання доповідали селищний, сільські голови та начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації районної державної адміністрації Довженко Т.М. У своїй доповіді Довженко Т.М. зазначила, що протягом І півріччя 2019 року за ініціативи Межівської районної державної адміністрації було організовано 9 засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, у тому числі 4 виїзні засідання. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення. Всього легалізовано 16 робочих місць, у тому числі по Зорянській сільській раді – 2 робочих місця, по Слов’янській сільській раді – 3, по Новопавлівській ОТГ – 3, по Межівській ОТГ – 8. Наголосила, що на сьогодні залишається проблемним питання легалізації найманої праці по селянсько-фермерських господарствах та одноосібниках, в яких в обробітку 100 га землі та більше.
Про підсумки проведення призову громадян на строкову військову службу доповідав військовий комісар Межівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Кукла А.В.Зазначив, що підлягало призову на строкову військову службу громадян України у квітні – червні 2019 року на території Межівського району – 331 особа, не підлягають призову на строкову військову службу – 242 особи, відправлено у війська 16 чоловік. Призов у районі проведено при взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Оповіщення призовників проводилось через селищну, сільські ради по повістках, через підприємства та силами групи розшуку Межівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки спільно з працівниками Межівського відділення поліції.
Наступним розглядалося питання про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації, з даного питання доповідала Матюхіна Н.Б. начальник відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації, вона зазначила, що в районі станом на 01 липня 2019 року існує 20 звичайних виборчих дільниць, що створені на постійній основі. Спеціальні виборчі дільниці у районі відсутні. В Державному реєстрі виборців Межівського району налічується 17090 виборців, з яких 590 осіб нездатні постійно пересуватися самостійно. Відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2019 року № 303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» та Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року розпочато новий виборчий процес.
Про стан утримання громадських колодязів та забезпечення населення якісною питною водою доповідали селищний, сільські голови. Вони зазначили, що всі громадські колодязі, які знаходяться на підвідомчих територіях знаходяться в задовільному стані. На території району здійснюється підвіз питної води по всіх населених пунктах.
Останнім розглядалося питання про вжиті заходи щодо ремонту доріг на підвідомчій території, з якого доповідали селищний, сільські голови. В їхніх доповідях зазначено, що на підвідомчих територіях розпочаті роботи по поточному ремонту доріг на підвідомчих територіях.
За результатами розглянутих питань керівникам, селищному та сільським головам були надані відповідні доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор